Loading…

Serwis Ciągników i Maszyn Rolniczych

Naprawa Ciągników i Maszyn Rolniczych z Dojazdem do klienta
Kontak

Mieszamy oleje UTTO vs. HIPOL vs. STOU. Ile $ komplet serwis Farmtrac 5000 MTH ?

#fusch #lotos #revline

Youtube Naprawa maszyn budowlanych rolniczych, Naprawa Ciągników, Kiedy Twój ciągnik, kombajn, maszyna odmówią posłuszeństwa – służymy pomocą. Naprawa sprzętu rolniczego w Warszawie.

Naprawa Ciągników, Naprawa Maszyn Rolniczych, Warszawa, Wołomin, Piaseczno naprawa ciągników. Serwis · serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn i urządzeń rolniczych · przeglądy okresowe ciągników, ładowarek oraz innych maszyn rolniczych, Naprawy i remonty ciągników VALTRA, przyczep PALMS, maszyn rolniczych · Naprawa maszyn budowlanych rolniczych · Naprawa maszyn budowlanych i rolniczych, Naprawa John Deere oraz Ciagników Zetor.

Diagnostyki, serwis, naprawa ciągników rolniczych ✓ Maszyny rolnicze naprawa ➤ Massey ferguson serwis i naprawa, Serwis Fendt, Claas Naprawa sprzętu rolniczego. Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa.

Serwis sprzętu rolniczego i budowlanego, serwis traktorów, Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci, gdy twój traktor, kombajn lub inna maszyna zawiedzie. Serwis maszyn rolniczych w Warszawie.

Warszawa, Woomin i Piaseczno to miejsca, w których można naprawić ciągniki i inny sprzęt rolniczy. Serwis prewencyjny ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy ciągników i przyczep VALTRA, naprawy przyczep PALMS, naprawy maszyn rolniczych, naprawy ciągników John Deere i Zetor, naprawy innych maszyn.

diagnostyka i naprawa ciągników; Serwis maszyn rolniczych; Serwis i naprawa Massey Ferguson i Fendt; Konserwacja i naprawa ciągników Claas Konserwacja i naprawa maszyn rolniczych. Warszawski serwis maszyn rolniczych.

W przypadku pras zwijających wszystkich marek i modeli nasza firma naprawia ich sterowniki, komputery i płyty główne.

John Deere Serwis w Warszawie.

W naszej firmie oferujemy naprawę sterowników, komputerów, płyt głównych do Pras zwijających różnych marek:

John Deere
Vicon
Rivierre Casalis, Greenland
New Holland

AGCO
AGCO Allis
Caterpillar Protyp 4wd
Caterpillar Protyp 4wd

AGCO White
ATC
Advance-Rumely
Ag King
AgTrac
AgraCat
Agri-Power
Agri Hispania
Agrico
Agrinar
Allis Chalmers
Antonio Carraro
Apollo
ArmaTrac
Ascot Universal
Aultman & Taylor
Avery
B.F. Avery
Baldwin
Barreiros
Belarus
Benye
Best
Big Bud
Bima
Bobcat
Bolens
Porsche Typ 108
Porsche Typ 108

Bolinder-Munktell
Bombardier
Branson
Bristol
Brockway
Buhler Versitale
Bukh
C.O.D. Tractor Company
CBT
CO-OP
Cabelas
Cameco
Carraro
CaseIH
Caterpillar
Centaur
Century
Challenger
Chamberlain
Chery
Claas
Cletrac
Cockshutt
Corbitt
County
Cub Cadet
Custom
Daedong
David Brown
Deutz
Deutz-Allis
Deutz-Fahr
Dongfeng
Marshall
Marshall

Dutra
Eagle
Eagle Manufacturing
Earthmaster
East Wind
Ebro
Empire
Erkunt
Farm Pro
Farmall
Farntrac
Fate-Root-Heath
Fendt
Ferguson
Fiat
Force Motors
Ford
Ford-New-Holland
Fordson
Fortschtitt
Foton
Fox River Tractor Company
Friday
Galloway
Gibson
Graham-Bradley
Haas
Zanello 540 C
Zanello 540 C

Happy Farmer
Hart-Parr
Heider
Hesston
Hinmoto
Hitachi
Holder
Holt
Hurlimann
IMR Rakovica
IMT
International Harvester
Interstate Tractor
Iseki
Ivel Agricultural Motors
J.I. Case
JCB
Jacobsen
Jeep
Jinma
John Deere
Johnson Manufacturing
KAMCO
Kioti
Knudson
Ford-New-Holland z 1994 roku.
Ford-New-Holland z 1994 roku.

Komatsu
Kubota
LS
Lamborghini
Landini
Lanz
Le Roi
Lenar
Leyland
Limb
Liner
Long
Mahindra
Mahindra Gujarat
Marshall
Massey Ferguson
Massey-Harris
McConnel-Marc
McCormick Intl
McCormick-Deering
McCulloch
McKee
Memo
Mercedes-Benz
Merlin
Minneapolis-Moline
Minot
Mitsubishi
Montana
Muir-Hill
Titan.
Titan.

New Holland
NorTrac
Nuffield
Oliver
Parrett
Pasquali
Pioneer Tractor
Porshe
Ranch Hand
Ransomes
Renault
Rhino
Rock Island
Rome
SAME
SOMECA
Samson
Satoh
Saukville
Sainderson
Schilter
Schluter
Schramm
Shaktimaan
Shibaura
Silver King
Simplicity
Simpson Jumbo
Siromer
Samson
Samson

Sonalika
Steiger
Steyr
Stihl
Suzue
Swaraj
TAFE
TYM
Thieman Harveuster
Toro
Twin City
Titan
UTB/Universal
Unimog
Unitrak
Upton
Ursus
Valmet
Ursus 15014
Ursus 15014

Valpaana
Valtra
Versatile
Volvo
Wagner
Wallis
Waterloo Boy
Waterloo Manufacturing Company
White
Wingin
Wisconsin Tractor
Work Horse
Woods & Copeland
Wuzheng
YTO
Yanmar
Zanello
Zetor
Zetor Zebra

Naprawy traktorów, innych maszyn rolniczych i budowlanych Gdy Twój traktor, kombajn lub inna maszyna się pali, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Naprawy sprzętu rolniczego w stolicy Polski.

Maszyny rolnicze można serwisować w Warszawie, Woominie i Piasecznie. Naprawy ciągników i przyczep VALTRA, przyczep PALMS, maszyn rolniczych, ciągników John Deere, pojazdów rolniczych Zetor i innych maszyn; konserwacja zapobiegawcza ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego; naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Usługi w zakresie diagnozowania i naprawy ciągników i innego sprzętu rolniczego Pomóż przy swoim Massey Ferguson lub Fendt lub napraw swój ciągnik Claas. Konserwacja i naprawa sprzętu rolniczego. Warsztat naprawy maszyn rolniczych w Warszawie.

Nasza firma naprawia płyty główne i sterowniki do pras zwijających wszystkich marek i typów.

30 thoughts on “Mieszamy oleje UTTO vs. HIPOL vs. STOU. Ile $ komplet serwis Farmtrac 5000 MTH ?

  1. instalacja od układu niby się nie różni a różnica jest kolosalna, UTTO lejemy do ciągników gdzie pompa jest zależna od skrzyni biegów a nie silnika, STOU lejemy do ciągników gdzie hydraulika napędzana jest z silnika, w przypadku wypchnięcia uszczelniacza olej z hydrauliki nie uszkodzi silnika

  2. Generalnie niby wiecej oleju lepiej, chodz wieksze opory na skrzyni, ale drugiej strony akurat, w skrzynj bez synchronizacji to moze byc zaleta, bo szybciej kola zebate bd wychamowywac, plus wiadomo tur swoje bierze, wiec w takich przypadkach lepiej miec wiecej.

  3. Ja ostatnio kupiłem beczkę 205l hipolu za 1400 brutto i musi być statczc na sezon, może w końcu będą górne stany w ciągnikach 😉 Ale na ten rok zrezygnowałem z beczki turdusa, bo jeszcze wymianę mam na 35 l na ten rok. Ale zastanawiam się czy nie zainwestować w beczkę stou aby był jeden olej do wszystkich..

  4. U mnie w Ursusie c 380 z 2017 mam też fusch 10w40 pracuje on z ładowaczem, drugi ciągnik główny jaki mam to valtra n103 i tam jest Shell spirax S4 i to jest 10w30 i pytanie czy w tym ursusie bym mógł przy następnym serwisie zmienić na Shela żeby mieć te same oleje żeby nie było problemu z mieszaniem? Wpłynie to jakoś znacząco na pracę hydrauliki, pompy itd?

  5. A ja tam pier Ole leje hipol Ursus nie wybrzydza aby filtry i olej były zmieniane i olej koloru oleju a nie czarny ." jednym prostym trikiem stracił 500 zł w 15 minut" kurde smarujesz ten olej na paluchach jak bys kasę liczył zawodowo w banku🤣 no i ta miarka oleju w bardzo dostępnym miejscu dla rąk ale i tak lepiej jak w Zetorze i jaki ja uwielbiam takie mało wydajne dni ani tego nie zaczniesz ani tamtego tylko jedna pierdoła cały dzień . Miłej niedzieli

  6. Gl 5 jest spoko, ale skrzynia musi być pod niego przygotowana ponieważ może mieć właściwości korozyjne dla metali kolorowych gdzie zalecany jest olej gl 4. Trzeba zwrócić na to uwagę ewentualnie stosować olej spełniający jednocześnie GL4/5. Gdzieś kiedyś widziałem testy tych GL4 i gl5 w starej skrzyni manualnej w samochodzie i analiza wykazała że na gl5 synchronizatory znacznie szybciej się zużywały było więcej metali kolorowych w zużytym oleju, natomiast w GL4 było więcej opiłków stali względem GL5. Olej klasy GL4/5 wydaje się być spoko ponieważ do oleju GL5 są dodawane dodatki, poprawiające właściwości antykorozyjne w przypadku metali kolorowych.

  7. Co do Shell rimula to ma dużo środków myjących/czyszczących silnik i możliwe, że to co było uszczelnione jakimś tam syfem po prostu wypłukało i silnik stracił swoją szczelność. U Prof. Krisa było przy jakimś samochodzie, chyba Seat leon. Wymienił olej i silnik padł.

  8. Mam ten sam problem z renault 75 14 Bo niby stou 10w40 byc powinno, ale kusi żeby granit utto śurnąć. I nikt Ci nie powie tylko stwierdzą że do skrzyni to utto ale do skrzyni i silnika to stou i nikt nie powie co jest lepsze. I tak z ciekawości ile dwudziestka fuscha 309zł? Pozdro

Dodaj komentarz

Zadzwoń!