Loading…

Serwis Ciągników i Maszyn Rolniczych

Naprawa Ciągników i Maszyn Rolniczych z Dojazdem do klienta
Kontak

#215 To nie Nowy nabytek to padły Massey FergusonZmieniam firmę dostarczającą mi części do maszyn rolniczych na:
https://technikarolna.pl/

Youtube Naprawa maszyn budowlanych rolniczych, Naprawa Ciągników, Kiedy Twój ciągnik, kombajn, maszyna odmówią posłuszeństwa – służymy pomocą. Naprawa sprzętu rolniczego w Warszawie.

Naprawa Ciągników, Naprawa Maszyn Rolniczych, Warszawa, Wołomin, Piaseczno naprawa ciągników. Serwis · serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn i urządzeń rolniczych · przeglądy okresowe ciągników, ładowarek oraz innych maszyn rolniczych, Naprawy i remonty ciągników VALTRA, przyczep PALMS, maszyn rolniczych · Naprawa maszyn budowlanych rolniczych · Naprawa maszyn budowlanych i rolniczych, Naprawa John Deere oraz Ciagników Zetor.

Diagnostyki, serwis, naprawa ciągników rolniczych ✓ Maszyny rolnicze naprawa ➤ Massey ferguson serwis i naprawa, Serwis Fendt, Claas Naprawa sprzętu rolniczego. Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa.

W naszej firmie oferujemy naprawę sterowników, komputerów, płyt głównych do Pras zwijających różnych marek:

John Deere
Vicon
Rivierre Casalis, Greenland
New Holland

39 thoughts on “#215 To nie Nowy nabytek to padły Massey Ferguson

  1. Witam lubię oglądać twoje produkcje ale dzisiaj to mam wrażenie że to było lokowanie produktu i nie mam nic przeciwko ale wypadało by to zaznaczyć chyba że się mylę choć rzadko się to zdarza
    Pozdrawiam

  2. Ja mam MF 3075 i mam problem z rozłączaniem przedniego napędu (dodam że po uruchomieniu silnika muszę wcisnąć pedał hamulca aby rozłączyć napęd – co nie zawsze się udaje) miał może ktoś z was taki problem😀 Pozdrawiam

  3. Robiłem to na wiosnę w zeszłym roku w moim 3060. W deklu co wodziki wchodzą masz wyrobione. Dobry tokarz to ogarnie w godzinę roztoczyć i wstawić mosiężna tulejkę. Temu biegi wyskakują nie może być luzu bo jak wajchy mają luz to przy zmianie z 2 na 3 rewers może wyskoczyć!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!