Loading…

Serwis Ciągników i Maszyn Rolniczych

Naprawa Ciągników i Maszyn Rolniczych z Dojazdem do klienta
Kontak

Upadły John Deere po naprawie u Kamil Niezależny Serwisant AgriMaszyna trafia z powodu gotującego się oleju w skrzyni biegów. Skrzynia został rozebrana gdzie przyczyna była całkiem inna i została nie naprawiona.

Youtube Naprawa maszyn budowlanych rolniczych, Naprawa Ciągników, Kiedy Twój ciągnik, kombajn, maszyna odmówią posłuszeństwa – służymy pomocą. Naprawa sprzętu rolniczego w Warszawie.

Naprawa Ciągników, Naprawa Maszyn Rolniczych, Warszawa, Wołomin, Piaseczno naprawa ciągników. Serwis · serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn i urządzeń rolniczych · przeglądy okresowe ciągników, ładowarek oraz innych maszyn rolniczych, Naprawy i remonty ciągników VALTRA, przyczep PALMS, maszyn rolniczych · Naprawa maszyn budowlanych rolniczych · Naprawa maszyn budowlanych i rolniczych, Naprawa John Deere oraz Ciagników Zetor.

Diagnostyki, serwis, naprawa ciągników rolniczych ✓ Maszyny rolnicze naprawa ➤ Massey ferguson serwis i naprawa, Serwis Fendt, Claas Naprawa sprzętu rolniczego. Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa.

W naszej firmie oferujemy naprawę sterowników, komputerów, płyt głównych do Pras zwijających różnych marek:

John Deere
Vicon
Rivierre Casalis, Greenland
New Holland

26 thoughts on “Upadły John Deere po naprawie u Kamil Niezależny Serwisant Agri

 1. Panowie rolnicy chcieliście zachodnie amerykańskie to teraz nie narzekajcie padł Ursus bo dziadostwo a to lepsze jest komfort lepszy ale bulić trzeba za części i naprawy . Mądrala z Pana Kamila a tu taki zong myślę że to jego pracownicy co tylko gnój przestali wyrzucać to naprawiali bo na filmach widać ze piękny ma tam szrot i gość już nie ogarnia tematu tego złomu do naprawy ileż jeden człowiek może być w stanie sam ogarnąć napraw no ile al tak psują pieniądze . Tak na marginesie nie udostępniaj jego danych z faktury .

 2. Hamulców! A nie hamulcy
  Zwolnice! A nie zwoalnice

  A tak po prawdzie, to nie oglądałeś ciągnika w momencie odbioru?
  Nie znam tego mechanika, ale na Zdrowy Chłopski Rozum – mieszkamy w Polsce, nie wierzymy nikomu i sprawdzamy wszystko.

 3. Niestety tak jest z dużą częścią mechaników. Jedziesz z błahym problemem a cennik zaczyna sie od 40tys. w górę . I co zauważyłem że mechanicy nie lubią klientów którzy cokolwiek wiedzą jak ciągnik jest zbudowany i nie można im wcisnąć kitu.

 4. Wstydu ludzie nie macie, jak ktoś wam coś źle zrobił, albo macie obiekcje to idźcie do sądu, a nie szkalujecie człowieka w internecie. Mam nadzieje, że zapłacicie sporę odszkodowanie za ten film. Jak człowieku chcesz udowodnić, że te wszystkie usterki i źle wykonane usługi robił Niezależny? Dowody Panie, niezbite dowody! Zdjęcia przed serwisem i po serwisie, albo filmy. Nrazie to stoisz koło traktora i marudzisz, że to źle i to nie dobrze.

 5. Ale trzeba było iść do serwisu John Deere anie wy rolasy szukacie gdzie jest taniej. Taniej nie znaczy że lepiej. Sam teraz sobie pluj w brodę. Skoro wiedziałeś co jest grane to czemu to mówisz to dopiero ns filmie. Grzeje się olej w skrzyni to jaka jest przyczyna zabity filtr olejowy czy co czujnik oleju walnięty. Wszystko jest do sprawdzenia kolego. Dostajecie takie holendarne dotacje unijne do ziemi i nadal dupe szkłem sobie wycieracie. Śmiech na sali. 👎🤔😆😃😜🤨😲😁😝😥🥺🙃😂🤣🤪😄🥴😀😅🙁😮

Dodaj komentarz

Zadzwoń!