Loading…

Serwis Ciągników i Maszyn Rolniczych

Naprawa Ciągników i Maszyn Rolniczych z Dojazdem do klienta
Kontak

Naprawa serwis zetor case 5140 claas Ares czyli co nowego na warsztacieCześć lipa z czasem przed świętami ale dla was wszystko 😁
www.agro-mechanika.com.pl
Tel: 501832246

Youtube Naprawa maszyn budowlanych rolniczych, Naprawa Ciągników, Kiedy Twój ciągnik, kombajn, maszyna odmówią posłuszeństwa – służymy pomocą. Naprawa sprzętu rolniczego w Warszawie.

Naprawa Ciągników, Naprawa Maszyn Rolniczych, Warszawa, Wołomin, Piaseczno naprawa ciągników. Serwis · serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn i urządzeń rolniczych · przeglądy okresowe ciągników, ładowarek oraz innych maszyn rolniczych, Naprawy i remonty ciągników VALTRA, przyczep PALMS, maszyn rolniczych · Naprawa maszyn budowlanych rolniczych · Naprawa maszyn budowlanych i rolniczych, Naprawa John Deere oraz Ciagników Zetor.

Diagnostyki, serwis, naprawa ciągników rolniczych ✓ Maszyny rolnicze naprawa ➤ Massey ferguson serwis i naprawa, Serwis Fendt, Claas Naprawa sprzętu rolniczego. Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa.

Serwis sprzętu rolniczego i budowlanego, serwis traktorów, Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci, gdy twój traktor, kombajn lub inna maszyna zawiedzie. Serwis maszyn rolniczych w Warszawie.

Warszawa, Woomin i Piaseczno to miejsca, w których można naprawić ciągniki i inny sprzęt rolniczy. Serwis prewencyjny ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy ciągników i przyczep VALTRA, naprawy przyczep PALMS, naprawy maszyn rolniczych, naprawy ciągników John Deere i Zetor, naprawy innych maszyn.

diagnostyka i naprawa ciągników; Serwis maszyn rolniczych; Serwis i naprawa Massey Ferguson i Fendt; Konserwacja i naprawa ciągników Claas Konserwacja i naprawa maszyn rolniczych. Warszawski serwis maszyn rolniczych.

W przypadku pras zwijających wszystkich marek i modeli nasza firma naprawia ich sterowniki, komputery i płyty główne.

John Deere Serwis w Warszawie.

W naszej firmie oferujemy naprawę sterowników, komputerów, płyt głównych do Pras zwijających różnych marek:

John Deere
Vicon
Rivierre Casalis, Greenland
New Holland

AGCO
AGCO Allis
Caterpillar Protyp 4wd
Caterpillar Protyp 4wd

AGCO White
ATC
Advance-Rumely
Ag King
AgTrac
AgraCat
Agri-Power
Agri Hispania
Agrico
Agrinar
Allis Chalmers
Antonio Carraro
Apollo
ArmaTrac
Ascot Universal
Aultman & Taylor
Avery
B.F. Avery
Baldwin
Barreiros
Belarus
Benye
Best
Big Bud
Bima
Bobcat
Bolens
Porsche Typ 108
Porsche Typ 108

Bolinder-Munktell
Bombardier
Branson
Bristol
Brockway
Buhler Versitale
Bukh
C.O.D. Tractor Company
CBT
CO-OP
Cabelas
Cameco
Carraro
CaseIH
Caterpillar
Centaur
Century
Challenger
Chamberlain
Chery
Claas
Cletrac
Cockshutt
Corbitt
County
Cub Cadet
Custom
Daedong
David Brown
Deutz
Deutz-Allis
Deutz-Fahr
Dongfeng
Marshall
Marshall

Dutra
Eagle
Eagle Manufacturing
Earthmaster
East Wind
Ebro
Empire
Erkunt
Farm Pro
Farmall
Farntrac
Fate-Root-Heath
Fendt
Ferguson
Fiat
Force Motors
Ford
Ford-New-Holland
Fordson
Fortschtitt
Foton
Fox River Tractor Company
Friday
Galloway
Gibson
Graham-Bradley
Haas
Zanello 540 C
Zanello 540 C

Happy Farmer
Hart-Parr
Heider
Hesston
Hinmoto
Hitachi
Holder
Holt
Hurlimann
IMR Rakovica
IMT
International Harvester
Interstate Tractor
Iseki
Ivel Agricultural Motors
J.I. Case
JCB
Jacobsen
Jeep
Jinma
John Deere
Johnson Manufacturing
KAMCO
Kioti
Knudson
Ford-New-Holland z 1994 roku.
Ford-New-Holland z 1994 roku.

Komatsu
Kubota
LS
Lamborghini
Landini
Lanz
Le Roi
Lenar
Leyland
Limb
Liner
Long
Mahindra
Mahindra Gujarat
Marshall
Massey Ferguson
Massey-Harris
McConnel-Marc
McCormick Intl
McCormick-Deering
McCulloch
McKee
Memo
Mercedes-Benz
Merlin
Minneapolis-Moline
Minot
Mitsubishi
Montana
Muir-Hill
Titan.
Titan.

New Holland
NorTrac
Nuffield
Oliver
Parrett
Pasquali
Pioneer Tractor
Porshe
Ranch Hand
Ransomes
Renault
Rhino
Rock Island
Rome
SAME
SOMECA
Samson
Satoh
Saukville
Sainderson
Schilter
Schluter
Schramm
Shaktimaan
Shibaura
Silver King
Simplicity
Simpson Jumbo
Siromer
Samson
Samson

Sonalika
Steiger
Steyr
Stihl
Suzue
Swaraj
TAFE
TYM
Thieman Harveuster
Toro
Twin City
Titan
UTB/Universal
Unimog
Unitrak
Upton
Ursus
Valmet
Ursus 15014
Ursus 15014

Valpaana
Valtra
Versatile
Volvo
Wagner
Wallis
Waterloo Boy
Waterloo Manufacturing Company
White
Wingin
Wisconsin Tractor
Work Horse
Woods & Copeland
Wuzheng
YTO
Yanmar
Zanello
Zetor
Zetor Zebra

Naprawy traktorów, innych maszyn rolniczych i budowlanych Gdy Twój traktor, kombajn lub inna maszyna się pali, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Naprawy sprzętu rolniczego w stolicy Polski.

Maszyny rolnicze można serwisować w Warszawie, Woominie i Piasecznie. Naprawy ciągników i przyczep VALTRA, przyczep PALMS, maszyn rolniczych, ciągników John Deere, pojazdów rolniczych Zetor i innych maszyn; konserwacja zapobiegawcza ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego; naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Usługi w zakresie diagnozowania i naprawy ciągników i innego sprzętu rolniczego Pomóż przy swoim Massey Ferguson lub Fendt lub napraw swój ciągnik Claas. Konserwacja i naprawa sprzętu rolniczego. Warsztat naprawy maszyn rolniczych w Warszawie.

Nasza firma naprawia płyty główne i sterowniki do pras zwijających wszystkich marek i typów.

37 thoughts on “Naprawa serwis zetor case 5140 claas Ares czyli co nowego na warsztacie

 1. Dobry wieczór, nawiazując do naprawy case 5140 na jakiej zasadzie i jaki zastosowany jest akumulator hydrauliczny? Rozumiem ze do zmniejszenia szarpnięć przy zmianie polbiegow. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku wszystkim 🍻😁

 2. Co może być przyczyną stuku/zgrzytu podczas zmiany biegów przy załączonym wałku WOM w Aresie 657? Tylko i wyłącznie przy włączonym wałku, przy wyłączonym jest wszystko dobrze.

 3. Dx 3.90 skrzynia biegów zgrzyta przy pracy na reduktorze M każdy bieg im wiksze obciążenie tym bardziej zgrzyta biegi niewyskakuja jaka przyczyna i orientacyjny koszt naprawy takiej skrzyni

 4. Ktoś kiedyś powiedział motto Ursus New Holland i zetory to najgorsze traktory . Tutaj się to sprawdzą. Takie usterki strasznie wybijają człowieka.
  Czy tłumik drgań jak jest zużyty objawia się tym że rozkoszą się drgania po całej maszynie ? I czy ma to wpływ na pracę skrzyni biegów.
  Ja mam dojście do części nominalnych IHC Case z ze starych zapasów

 5. Witam mam pytanie scina mi opony w moim masseyu od zewnątrz pozmienialiśmy drążki skasowaliśmy wszystkie luzy tylko teraz niewiem jak ma być ustawiona zbieżność czy koła mają być zbieżnie na zero czy rozbieżnie?

 6. Panie Mariuszu, jak będę kiedyś w okolicy to wpadnę na kawkę a po kawce poproszę o jakiś ciężki przypadek (może być ten NH) i gdy mnie już zmęczy i mi się nie uda naprawić poproszę o jeszcze jedną kawę…..Pozdrawiam i Życzę Wesołych Świąt.

 7. Witam. Mam problem w swoim case 5150 z hamulcami. od jakiegoś czasu zaczęły sie zapowietrzać ale udawało się je odpowietrzyć. Teraz są zapowietrzone już po jednym dniu postoju ciągnika i nie da się ich odpowietrzyć. Gdzie mogę szukać przyczyny? Pompki pod przednią szybą nie mają wycieków.

 8. Panie Mariuszu czy da się jakoś zdiagnozować te uszkodzone łożysko w Agrotronie ponieważ posiadam Agrotrona 85 z 1999r i wolał bym sobie za wczasu wymienić jeśli będzie potrzeba narazie nic dziwnego nie słysze ale jestem ciekaw czy będzie słychać te łożysko gdy się będzie kończyło

 9. MF 81xx lub 82xx czy Ford/NH 8×70? Do czego lepsza dostępność części i ceny? Podobno te fordy są bardzo udane, używanego można kupić bardzo tanio, już od 50tyś zł, tylko teraz kwestia ile na remont, no może nie tego najtańszego tylko takiego ze średniego przedziału cenowego

Dodaj komentarz

Zadzwoń!