Loading…

Serwis Ciągników i Maszyn Rolniczych

Naprawa Ciągników i Maszyn Rolniczych z Dojazdem do klienta
Kontak

Upadły Fendt || Serwis nie naprawi bo …. || Orka po trawie

Youtube Naprawa maszyn budowlanych rolniczych, Naprawa Ciągników, Kiedy Twój ciągnik, kombajn, maszyna odmówią posłuszeństwa – służymy pomocą. Naprawa sprzętu rolniczego w Warszawie.

Naprawa Ciągników, Naprawa Maszyn Rolniczych, Warszawa, Wołomin, Piaseczno naprawa ciągników. Serwis · serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn i urządzeń rolniczych · przeglądy okresowe ciągników, ładowarek oraz innych maszyn rolniczych, Naprawy i remonty ciągników VALTRA, przyczep PALMS, maszyn rolniczych · Naprawa maszyn budowlanych rolniczych · Naprawa maszyn budowlanych i rolniczych, Naprawa John Deere oraz Ciagników Zetor.

Diagnostyki, serwis, naprawa ciągników rolniczych ✓ Maszyny rolnicze naprawa ➤ Massey ferguson serwis i naprawa, Serwis Fendt, Claas Naprawa sprzętu rolniczego. Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa.

Serwis sprzętu rolniczego i budowlanego, serwis traktorów, Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci, gdy twój traktor, kombajn lub inna maszyna zawiedzie. Serwis maszyn rolniczych w Warszawie.

Warszawa, Woomin i Piaseczno to miejsca, w których można naprawić ciągniki i inny sprzęt rolniczy. Serwis prewencyjny ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy ciągników i przyczep VALTRA, naprawy przyczep PALMS, naprawy maszyn rolniczych, naprawy ciągników John Deere i Zetor, naprawy innych maszyn.

diagnostyka i naprawa ciągników; Serwis maszyn rolniczych; Serwis i naprawa Massey Ferguson i Fendt; Konserwacja i naprawa ciągników Claas Konserwacja i naprawa maszyn rolniczych. Warszawski serwis maszyn rolniczych.

W przypadku pras zwijających wszystkich marek i modeli nasza firma naprawia ich sterowniki, komputery i płyty główne.

John Deere Serwis w Warszawie.

W naszej firmie oferujemy naprawę sterowników, komputerów, płyt głównych do Pras zwijających różnych marek:

John Deere
Vicon
Rivierre Casalis, Greenland
New Holland

AGCO
AGCO Allis
Caterpillar Protyp 4wd
Caterpillar Protyp 4wd

AGCO White
ATC
Advance-Rumely
Ag King
AgTrac
AgraCat
Agri-Power
Agri Hispania
Agrico
Agrinar
Allis Chalmers
Antonio Carraro
Apollo
ArmaTrac
Ascot Universal
Aultman & Taylor
Avery
B.F. Avery
Baldwin
Barreiros
Belarus
Benye
Best
Big Bud
Bima
Bobcat
Bolens
Porsche Typ 108
Porsche Typ 108

Bolinder-Munktell
Bombardier
Branson
Bristol
Brockway
Buhler Versitale
Bukh
C.O.D. Tractor Company
CBT
CO-OP
Cabelas
Cameco
Carraro
CaseIH
Caterpillar
Centaur
Century
Challenger
Chamberlain
Chery
Claas
Cletrac
Cockshutt
Corbitt
County
Cub Cadet
Custom
Daedong
David Brown
Deutz
Deutz-Allis
Deutz-Fahr
Dongfeng
Marshall
Marshall

Dutra
Eagle
Eagle Manufacturing
Earthmaster
East Wind
Ebro
Empire
Erkunt
Farm Pro
Farmall
Farntrac
Fate-Root-Heath
Fendt
Ferguson
Fiat
Force Motors
Ford
Ford-New-Holland
Fordson
Fortschtitt
Foton
Fox River Tractor Company
Friday
Galloway
Gibson
Graham-Bradley
Haas
Zanello 540 C
Zanello 540 C

Happy Farmer
Hart-Parr
Heider
Hesston
Hinmoto
Hitachi
Holder
Holt
Hurlimann
IMR Rakovica
IMT
International Harvester
Interstate Tractor
Iseki
Ivel Agricultural Motors
J.I. Case
JCB
Jacobsen
Jeep
Jinma
John Deere
Johnson Manufacturing
KAMCO
Kioti
Knudson
Ford-New-Holland z 1994 roku.
Ford-New-Holland z 1994 roku.

Komatsu
Kubota
LS
Lamborghini
Landini
Lanz
Le Roi
Lenar
Leyland
Limb
Liner
Long
Mahindra
Mahindra Gujarat
Marshall
Massey Ferguson
Massey-Harris
McConnel-Marc
McCormick Intl
McCormick-Deering
McCulloch
McKee
Memo
Mercedes-Benz
Merlin
Minneapolis-Moline
Minot
Mitsubishi
Montana
Muir-Hill
Titan.
Titan.

New Holland
NorTrac
Nuffield
Oliver
Parrett
Pasquali
Pioneer Tractor
Porshe
Ranch Hand
Ransomes
Renault
Rhino
Rock Island
Rome
SAME
SOMECA
Samson
Satoh
Saukville
Sainderson
Schilter
Schluter
Schramm
Shaktimaan
Shibaura
Silver King
Simplicity
Simpson Jumbo
Siromer
Samson
Samson

Sonalika
Steiger
Steyr
Stihl
Suzue
Swaraj
TAFE
TYM
Thieman Harveuster
Toro
Twin City
Titan
UTB/Universal
Unimog
Unitrak
Upton
Ursus
Valmet
Ursus 15014
Ursus 15014

Valpaana
Valtra
Versatile
Volvo
Wagner
Wallis
Waterloo Boy
Waterloo Manufacturing Company
White
Wingin
Wisconsin Tractor
Work Horse
Woods & Copeland
Wuzheng
YTO
Yanmar
Zanello
Zetor
Zetor Zebra

Naprawy traktorów, innych maszyn rolniczych i budowlanych Gdy Twój traktor, kombajn lub inna maszyna się pali, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Naprawy sprzętu rolniczego w stolicy Polski.

Maszyny rolnicze można serwisować w Warszawie, Woominie i Piasecznie. Naprawy ciągników i przyczep VALTRA, przyczep PALMS, maszyn rolniczych, ciągników John Deere, pojazdów rolniczych Zetor i innych maszyn; konserwacja zapobiegawcza ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego; naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Usługi w zakresie diagnozowania i naprawy ciągników i innego sprzętu rolniczego Pomóż przy swoim Massey Ferguson lub Fendt lub napraw swój ciągnik Claas. Konserwacja i naprawa sprzętu rolniczego. Warsztat naprawy maszyn rolniczych w Warszawie.

Nasza firma naprawia płyty główne i sterowniki do pras zwijających wszystkich marek i typów.

59 thoughts on “Upadły Fendt || Serwis nie naprawi bo …. || Orka po trawie

  1. Motoryzacja zmierza w zła stronę można powiedzieć dobre to już było zarówno ciągniki jak i samochody osobowe. Jest piękny wygląd dobry komfort i za dużo elektroniki i to się psuje nie wspominając że mechanika też się psuje. Ja w moim nowym deutzu miałem mnóstwo awarii ciągnik przestał na serwisie łącznie kilka miesięcy. Jest trzecim ciągnikiem w gospodarstwie więc też dużo pracy nie ma a mimo to tyle awari.

  2. I co małe gnojki fendt taki najlepszy miałbyć buahaha. Inne marki wcale nie oferują mniej niż fendt. Tylko idiota kupi fenda bez jazdy innymi markami. Idiota kupi też ursusa czy zetora bez klimy czy szczelnej kabiny!

  3. Kilku znajomych pozbyło się badziewia pod nazwą Fendt.Dwadzieścia lat temu to była marka ,dzisiaj tandeta za grubą kasę .Z własnego doświadczenia wiem że lepiej mieć tańszy sprzęt i pieniądze na eksploatacje bo psuje się wszystko i
    trzeba być na to przygotowanym

  4. Jeśli jest tam skrzynia Vario i jedziesz na pedale to gratulacje… To jest szybka droga do krótkiego żywotu skrzyni Vario. Jak chcesz by to vario trochę jechało to tylko i wyłącznie yoystick. Nie bez powodu się mowi, że jazda na pedale rozwala skrzynie vario… Pozdrawiam

  5. Qrwa te nowe strzały co chwila coś. Mam maxxum z 2008 który ma już ponad 16000mth awarie jakie w nim miałem to pompa na samym początku oczywiście powiedziano mi ze chujwe paliwo a certyfikatem to se mogę dupe podejrzeć i lelekro zawór jeden reszta to sprawy czysto serwisowe. Jednak w casehi kończy się skrzynia i z tym przebiegiem to pora go zmienić. W tamtym roku kumpel kupił classa 630 naprawdę fajna opcja miom zdaniem bliżej mu do jdr niż do jdm ale qrwa co chwila coś niby same pierdoły jak adblue ale co z tego jak ciągniki stoj i czeka za serwisem zamiast zarabiać burnh. Z chęcią bym kupił coś spawdzonego i prostszego niż wybajerowane 💩. I tak jak sam powiedziałeś lapiej jechać 6 niż 9 i zrobić 4x więcej tak i lepiej założyć 3 skiby niż 4 i zrobić 20000mth niż 5000.

  6. Pięknego masz tego Fendta…..moje marzenie…..szkoda tylko, że ściętej głowy 😅 nie mam areału na taki sprzęt i pewnie nigdy nie będzie mnie na takiego stać 😅

  7. wszystko nowe psuje się tak samo, tyle że o nh czy kubocie słychać częściej bo więcej tego jest na rynku poprostu z racji niższej ceny, john deere czy fendt też psuje się przecież, te "choroby wieku dziecięcego wychodzą tak samo" tyle że dużo mniej tego na rynku bo zwyczajnie ludzie liczą złotówki, za jednego fendta masz nh i do tego porządną maszynę

Dodaj komentarz

Zadzwoń!