Loading…

Serwis Ciągników i Maszyn Rolniczych

Naprawa Ciągników i Maszyn Rolniczych z Dojazdem do klienta
Kontak

Kubota M110GXII nowości na warsztacie

Witajcie po dłuższej przerwie pomału sytuacja sie uspokaja wiec może wrócimy do cotygodniomiłej niedzieli wych relacji.

Youtube Naprawa sprzętu rolniczego Naprawy Gdy Twój traktor, kombajn lub maszyna nie działa zadzwoń do nas. Warszawa naprawa traktorów.

Warszawa, Woomin, Piaseczno naprawa ciągników Przeglądy okresowe ciągników, ładowaczy i innych maszyn rolniczych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Ciągniki VALTRA, przyczepy PALMS, maszyny budowlane rolnicze, ciągniki John Deere i Zetor po naprawie i renowacji.

Diagnostyka, naprawa i serwis ciągników Naprawa sprzętu rolniczego Serwis Massey Ferguson, Fendt, Claas Naprawa sprzętu Warszawa naprawa ciągników

Serwis traktorów i maszyn budowlanych Naprawimy Twój traktor, kombajn lub inną maszynę. Warszawa naprawa traktorów.

Warszawa, Woomin, Piaseczno naprawiają ciągniki i sprzęt rolniczy. Serwis prewencyjny ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy ciągników i przyczep VALTRA, naprawy przyczep PALMS, naprawy maszyn rolniczych.

Rozwiązywanie problemów z ciągnikiem Naprawa maszyn rolniczych; Naprawy Massey Ferguson i Fendt; Naprawa ciągników Claas Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa naprawa ciągników.

Nasza firma naprawia sterowniki do pras zwijających, komputery oraz płyty główne.

John Deere Warszawa.

Naprawiamy sterowniki pras, komputery oraz płyty główne kilku marek.

Grenlandia Vicon Rivierre Casalis Deere
Kiwi Naprawa traktorów i maszyn budowlanych Jeśli Twój traktor, kombajn lub inna maszyna się zapali, pomożemy. Warszawa naprawia sprzęt rolniczy.

Warszawa, Woomin, Piaseczno serwisują sprzęt rolniczy. Konserwacja zapobiegawcza ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego; naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne ciągników i przyczep VALTRA, przyczep PALMS, ciągników John Deere, pojazdów rolniczych Zetor i innych maszyn.

Diagnostyka i naprawy ciągników Naprawa ciągników Massey Ferguson, Fendt, Claas. Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa naprawa sprzętu rolniczego

Nasza firma naprawia wszystkie płyty główne i sterowniki pras.

25 thoughts on “Kubota M110GXII nowości na warsztacie

  1. Panowie mam problem z podnośnikiem w case 5120. W czasie talerzowania nagle sam się podniósł. Przestało działać ręczne sterowanie i powolne opuszczanie. Elektrozawory sprawdzone. Wiecie co to może być?

  2. Lubie Pana filmy, zawsze jest rzeczowo i pragmatycznie. Szkoda tylko ze tak mało wyświetleń. Niestety wiekszość ludzi woli oglądać durne "smieeszne" filmiki lub grać w te kretyńskie gry.

  3. Witam Panie Mariuszu Proszę podać adres e-mail podeśle panu Przekroje/Rysunki Techniczne zaworów do case serii 4200. Tak przy okazji może klient chcę sprzedać ten uszkodzony sterownik od case MX120??

  4. Oglądam ten film w którym porównujesz tłok od zetora do Kuboty? Przepraszam bardzo ale technologia produkcyjna ciągników Kubota jest niesamowicie zaawansowana. Natomiast zetor? Gwarantuję że uszkodzenie kuboty nastąpiło poprzez zaniechanie użytkownika a mianowicie jazda na niedopalonym filtrze dpf. Lub modyfikacje innych mechaników. Proszę pamiętać że Kubota ma swój olej do skrzyń oraz silników. Nie wiadomo co było w środku. Silnik kuboty i jego charakterystyka pracy jest niesamowita. Natomiast zetor? Pozostawia wiele do życzenia. Na koniec dodam że nowoczesne maszyny są dla ludzi którzy potrafią czytać, kalkulować oraz odpowiednio serwisować. Tęskno do c360 w którym remont silnika robiło dwóch szwagrów do południa. Noweczesne maszyny nie są już,, debilo odporne one wymagają wiedzy serwisu oraz odpowiedniej eksploatacji. Pozdrawiam serdecznie.

  5. Bez przesady. Do FPT 3,4l tłoki w cale za wiele się nie różnią. Co poradzić takie czasy🤷‍♂️ Dobrze, że jest bardzo dobra dostępność części do tego silnika Kuboty.

  6. Panie na superolach jechałem długie lata ale takiego kitu nie widzalem nigdy czyli prawda że ludziska wymieniaja raz na parę lat oleum jak bagnet się za krutki robi to wymiana to i pewnie kit zostaje

Dodaj komentarz

Zadzwoń!