Loading…

Serwis Ciągników i Maszyn Rolniczych

Naprawa Ciągników i Maszyn Rolniczych z Dojazdem do klienta
Kontak

Z życia mechanika maszyn rolniczych #47 T25 &Zt303Wracamy do gry po chwili przerwy 😀

Youtube Naprawa maszyn budowlanych rolniczych, Naprawa Ciągników, Kiedy Twój ciągnik, kombajn, maszyna odmówią posłuszeństwa – służymy pomocą. Naprawa sprzętu rolniczego w Warszawie.

Naprawa Ciągników, Naprawa Maszyn Rolniczych, Warszawa, Wołomin, Piaseczno naprawa ciągników. Serwis · serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn i urządzeń rolniczych · przeglądy okresowe ciągników, ładowarek oraz innych maszyn rolniczych, Naprawy i remonty ciągników VALTRA, przyczep PALMS, maszyn rolniczych · Naprawa maszyn budowlanych rolniczych · Naprawa maszyn budowlanych i rolniczych, Naprawa John Deere oraz Ciagników Zetor.

Diagnostyki, serwis, naprawa ciągników rolniczych ✓ Maszyny rolnicze naprawa ➤ Massey ferguson serwis i naprawa, Serwis Fendt, Claas Naprawa sprzętu rolniczego.

39 thoughts on “Z życia mechanika maszyn rolniczych #47 T25 &Zt303

  1. że w ogóle sprawdzasz po remoncie czy smarowanie jest to szacun. Cieszy mnie to iż w nowym pokoleniu można znaleźć ludzi dla których się liczy rzetelna robota. Pokazujesz to co piękne w tym zawodzie. Ci co rozumieją to zrozumieją 👍👌🤞

  2. Na kanale Stanisław Krajski jest udostępniony film jak Policja brutalnie wywleka księdza podczas mszy, i wciąga do radiowozu, chciałem udostępnić link do całego filmu ale coś nie pozwala go wkleić, pozdrawiam.

  3. Super robota. Byliśmy z Julką ostatnio u ciebie pod bramą przejazdem bo chcialem zobaczyć co ze szkołą Rol. Widzieliśmy że miales Armagedon to nie zawracałem ci nawet gitary. Pozdro😉

  4. Panie Mateuszu zamiast giganta w kukurydze znacznie lepiej będzie BS na kukurydze uzbroić w przystawkę lepiej się młóci kukurydze bs, widzę z doświadczenia sąsiada z BS5110 Kontra NH TC.

  5. Jaką pompę oleju wstawiłeś? Jeśli to nie Polski Hylmet to długo to nie pojeździ i niestety wiem co mówię 🙁 Poza tym silnik chodzi pięknie. Pozdrawiam i czekam na kolejne filmy 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!