Loading…

Serwis Ciągników i Maszyn Rolniczych

Naprawa Ciągników i Maszyn Rolniczych z Dojazdem do klienta
Kontak

Tata remontuje C360 – Remont Silnika w UrsusieRemont silnika C360, teraz będzie chodzić jak trzeba

Zapraszam na nasze instagramy
marcinadamczyk12
agatawowra_
_Marcin.jpg
Agro_Dzik
farmer.by.passion

Strona rolnicza
https://www.facebook.com/FarmerByPassion/
Sklep z cześciami do maszyn rolniczych
www.sklepmaniek.pl

Forum gry Farming simulator, zapraszam na reaktywacje strony 😀
http://ls2019.eu/

Grupa na fb
Godej mi Bamber
https://www.facebook.com/groups/759339504452135

Youtube Naprawa sprzętu rolniczego Naprawy Gdy Twój traktor, kombajn lub maszyna nie działa zadzwoń do nas. Warszawa naprawa traktorów.

Warszawa, Woomin, Piaseczno naprawa ciągników Przeglądy okresowe ciągników, ładowaczy i innych maszyn rolniczych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Ciągniki VALTRA, przyczepy PALMS, maszyny budowlane rolnicze, ciągniki John Deere i Zetor po naprawie i renowacji.

Diagnostyka, naprawa i serwis ciągników Naprawa sprzętu rolniczego Serwis Massey Ferguson, Fendt, Claas Naprawa sprzętu Warszawa naprawa ciągników

Serwis traktorów i maszyn budowlanych Naprawimy Twój traktor, kombajn lub inną maszynę. Warszawa naprawa traktorów.

Warszawa, Woomin, Piaseczno naprawiają ciągniki i sprzęt rolniczy. Serwis prewencyjny ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy ciągników i przyczep VALTRA, naprawy przyczep PALMS, naprawy maszyn rolniczych.

Rozwiązywanie problemów z ciągnikiem Naprawa maszyn rolniczych; Naprawy Massey Ferguson i Fendt; Naprawa ciągników Claas Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa naprawa ciągników.

Nasza firma naprawia sterowniki do pras zwijających, komputery oraz płyty główne.

John Deere Warszawa.

Naprawiamy sterowniki pras, komputery oraz płyty główne kilku marek.

Grenlandia Vicon Rivierre Casalis Deere
Kiwi Naprawa traktorów i maszyn budowlanych Jeśli Twój traktor, kombajn lub inna maszyna się zapali, pomożemy. Warszawa naprawia sprzęt rolniczy.

Warszawa, Woomin, Piaseczno serwisują sprzęt rolniczy. Konserwacja zapobiegawcza ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego; naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne ciągników i przyczep VALTRA, przyczep PALMS, ciągników John Deere, pojazdów rolniczych Zetor i innych maszyn.

Diagnostyka i naprawy ciągników Naprawa ciągników Massey Ferguson, Fendt, Claas. Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa naprawa sprzętu rolniczego

Nasza firma naprawia wszystkie płyty główne i sterowniki pras.

24 thoughts on “Tata remontuje C360 – Remont Silnika w Ursusie

  1. ta oska co mowiles od koła posredniego to najlepsze rozwiazanie jest jak wiadomo ze kupisz nową , a od srodka bloku jest ten zeger to zamiast tego zegera zaspawac ale tak ładnie duzą podkłatke ,nowe kułko ,łozyska i tą nakretką ale fes dokurwic to nie ma prawa sie nic obruchac nawet po długim czasie

  2. Każdy do każdego ma zaufanie , nikt po nikim nie sprawdza co i jak zrobił , to jest zgrana ekipa i robota idzie. Tylko żeby pompiarza dobrze się postarał to będzie super.

  3. Widziałem też jak tuleje wkłada się np. do wiaderka i spryskuje ją gaśnicą śniegową , a następnie wkłada do bloku , oczywiście potem trzeba odczekać bo musi uzyskać temperaturę otoczenia , ale widziałem jak gostek tak robił i wchodziły bez problemu , co prawda było to w zeszłym wieku ale to był silnik do c-360.

  4. Ja kupiłem tam zestaw podnosnika do c330 czyli pompa tłok pierscienie Ursus niby oryginał cylinder i tuz opadał. Kupiłem hydrotor rozdzielacz nowy i opafał. Plecak sviągany kilka razy. Zaczołem wymieniać nowe na nowe i okazało sie ze sprzedają badziew. Kupiłem u siebie w sklepie cylinder tlok pierscienie i nie opada ani mm. A w koszty przez ten sklep poszłem ze masakra

Dodaj komentarz

Zadzwoń!