Loading…

Serwis Ciągników i Maszyn Rolniczych

Naprawa Ciągników i Maszyn Rolniczych z Dojazdem do klienta
Kontak

SAM TWORZY SWOJE MASZYNY ROLNICZE (I NIE TYLKO) – #239 nawozy nonstop➡️SUBSKRYBUJ nasz kanał! – https://bit.ly/31GRonh ⬅️

Odwiedź nas na:
Facebooku – https://www.facebook.com/nawozy.eu/
Instagramie – https://www.instagram.com/nawozy_nonstop/

Youtube Naprawa maszyn budowlanych rolniczych, Naprawa Ciągników, Kiedy Twój ciągnik, kombajn, maszyna odmówią posłuszeństwa – służymy pomocą. Naprawa sprzętu rolniczego w Warszawie.

Naprawa Ciągników, Naprawa Maszyn Rolniczych, Warszawa, Wołomin, Piaseczno naprawa ciągników. Serwis · serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn i urządzeń rolniczych · przeglądy okresowe ciągników, ładowarek oraz innych maszyn rolniczych, Naprawy i remonty ciągników VALTRA, przyczep PALMS, maszyn rolniczych · Naprawa maszyn budowlanych rolniczych · Naprawa maszyn budowlanych i rolniczych, Naprawa John Deere oraz Ciagników Zetor.

Diagnostyki, serwis, naprawa ciągników rolniczych ✓ Maszyny rolnicze naprawa ➤ Massey ferguson serwis i naprawa, Serwis Fendt, Claas Naprawa sprzętu rolniczego. Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa.

Serwis sprzętu rolniczego i budowlanego, serwis traktorów, Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci, gdy twój traktor, kombajn lub inna maszyna zawiedzie. Serwis maszyn rolniczych w Warszawie.

Warszawa, Woomin i Piaseczno to miejsca, w których można naprawić ciągniki i inny sprzęt rolniczy. Serwis prewencyjny ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy ciągników i przyczep VALTRA, naprawy przyczep PALMS, naprawy maszyn rolniczych, naprawy ciągników John Deere i Zetor, naprawy innych maszyn.

diagnostyka i naprawa ciągników; Serwis maszyn rolniczych; Serwis i naprawa Massey Ferguson i Fendt; Konserwacja i naprawa ciągników Claas Konserwacja i naprawa maszyn rolniczych. Warszawski serwis maszyn rolniczych.

W przypadku pras zwijających wszystkich marek i modeli nasza firma naprawia ich sterowniki, komputery i płyty główne.

John Deere Serwis w Warszawie.

W naszej firmie oferujemy naprawę sterowników, komputerów, płyt głównych do Pras zwijających różnych marek:

John Deere
Vicon
Rivierre Casalis, Greenland
New Holland

AGCO
AGCO Allis
Caterpillar Protyp 4wd
Caterpillar Protyp 4wd

AGCO White
ATC
Advance-Rumely
Ag King
AgTrac
AgraCat
Agri-Power
Agri Hispania
Agrico
Agrinar
Allis Chalmers
Antonio Carraro
Apollo
ArmaTrac
Ascot Universal
Aultman & Taylor
Avery
B.F. Avery
Baldwin
Barreiros
Belarus
Benye
Best
Big Bud
Bima
Bobcat
Bolens
Porsche Typ 108
Porsche Typ 108

Bolinder-Munktell
Bombardier
Branson
Bristol
Brockway
Buhler Versitale
Bukh
C.O.D. Tractor Company
CBT
CO-OP
Cabelas
Cameco
Carraro
CaseIH
Caterpillar
Centaur
Century
Challenger
Chamberlain
Chery
Claas
Cletrac
Cockshutt
Corbitt
County
Cub Cadet
Custom
Daedong
David Brown
Deutz
Deutz-Allis
Deutz-Fahr
Dongfeng
Marshall
Marshall

Dutra
Eagle
Eagle Manufacturing
Earthmaster
East Wind
Ebro
Empire
Erkunt
Farm Pro
Farmall
Farntrac
Fate-Root-Heath
Fendt
Ferguson
Fiat
Force Motors
Ford
Ford-New-Holland
Fordson
Fortschtitt
Foton
Fox River Tractor Company
Friday
Galloway
Gibson
Graham-Bradley
Haas
Zanello 540 C
Zanello 540 C

Happy Farmer
Hart-Parr
Heider
Hesston
Hinmoto
Hitachi
Holder
Holt
Hurlimann
IMR Rakovica
IMT
International Harvester
Interstate Tractor
Iseki
Ivel Agricultural Motors
J.I. Case
JCB
Jacobsen
Jeep
Jinma
John Deere
Johnson Manufacturing
KAMCO
Kioti
Knudson
Ford-New-Holland z 1994 roku.
Ford-New-Holland z 1994 roku.

Komatsu
Kubota
LS
Lamborghini
Landini
Lanz
Le Roi
Lenar
Leyland
Limb
Liner
Long
Mahindra
Mahindra Gujarat
Marshall
Massey Ferguson
Massey-Harris
McConnel-Marc
McCormick Intl
McCormick-Deering
McCulloch
McKee
Memo
Mercedes-Benz
Merlin
Minneapolis-Moline
Minot
Mitsubishi
Montana
Muir-Hill
Titan.
Titan.

New Holland
NorTrac
Nuffield
Oliver
Parrett
Pasquali
Pioneer Tractor
Porshe
Ranch Hand
Ransomes
Renault
Rhino
Rock Island
Rome
SAME
SOMECA
Samson
Satoh
Saukville
Sainderson
Schilter
Schluter
Schramm
Shaktimaan
Shibaura
Silver King
Simplicity
Simpson Jumbo
Siromer
Samson
Samson

Sonalika
Steiger
Steyr
Stihl
Suzue
Swaraj
TAFE
TYM
Thieman Harveuster
Toro
Twin City
Titan
UTB/Universal
Unimog
Unitrak
Upton
Ursus
Valmet
Ursus 15014
Ursus 15014

Valpaana
Valtra
Versatile
Volvo
Wagner
Wallis
Waterloo Boy
Waterloo Manufacturing Company
White
Wingin
Wisconsin Tractor
Work Horse
Woods & Copeland
Wuzheng
YTO
Yanmar
Zanello
Zetor
Zetor Zebra

Naprawy traktorów, innych maszyn rolniczych i budowlanych Gdy Twój traktor, kombajn lub inna maszyna się pali, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Naprawy sprzętu rolniczego w stolicy Polski.

Maszyny rolnicze można serwisować w Warszawie, Woominie i Piasecznie. Naprawy ciągników i przyczep VALTRA, przyczep PALMS, maszyn rolniczych, ciągników John Deere, pojazdów rolniczych Zetor i innych maszyn; konserwacja zapobiegawcza ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego; naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Usługi w zakresie diagnozowania i naprawy ciągników i innego sprzętu rolniczego Pomóż przy swoim Massey Ferguson lub Fendt lub napraw swój ciągnik Claas. Konserwacja i naprawa sprzętu rolniczego. Warsztat naprawy maszyn rolniczych w Warszawie.

Nasza firma naprawia płyty główne i sterowniki do pras zwijających wszystkich marek i typów.

37 thoughts on “SAM TWORZY SWOJE MASZYNY ROLNICZE (I NIE TYLKO) – #239 nawozy nonstop

  1. Fajnie ale co do OC to chyba nie tak, może i maszyna wolnobieżna ale samoróbka i bez homologacji więc pewnie gdyby …. To by nikt nie uznał a swoją drogą czy Pan miał jakiś kontakt z policją? Lub czy konsultował to z nimi jak by się zachowali gdyby spotkali Pana na drodze publicznej? Szacun ale można tym opryskiwaczem pewnie tyko jeżeli się ma pola wokół gospodarstwa … No chyba że Pan to jakoś zalegalizował przed tymi chorymi przepisu dot. Samów …

  2. Ciekawe czemu "Rolnik Szuka" nie nagrał u niego filmu Zdolny Rolnik. Widzę że tylko nagrywa swoich znanych rolników z YouTube. Taka klika się zrobiła z tych YouTube rów. A tu cyk nie tylko on nagrywa takie filmiki. Wielki znawca. A najlepsze jest to że nikt nie widział się nigdy w życiu na oczy a co do czego to jak się spotkają to tak się zachowują jak by się ze 100 lat znali. Ciekawe projekty ten kolego buduje w szczególności ten samojezdny opryskiwacz. I właśnie oto chodzi żeby zrobić coś samemu i zaoszczędzić a nie kupić nowe maszyny i kredyty spłacać i myśleć czy saletra pójdzie z ceną w dół i czy pszenica sypie 10 ton i czy rzepak będzie po 3.5 tyś zł za tonę. Ja z moim ojcem też robimy małe modernizacje i coś produkujemy sami. W tym roku pomalowaliśmy kombajn bizon dostał nowe naklejki. I wszystkie maszyny od pługa po agregaty bez przyczep zostały przez mnie pomalowane. Pozdrawiam z zachodniopomorskiego z gminy Pyrzyce i miejscowości Giżyn.
    Ps. Bardzo ciekawy odcinek i aż miło posłuchać takiego mądrego rolnika a nie tych małolatów rolników przemądrzalców.

  3. Obok tego gospodarstwa przejeżdżam dziennie 2-3 razy 😡 nie spodziewałem się takich rzeczy. Szczególnie, że sami u siebie na gospodarstwie w Gietrzwałdzie (20 km od Tomaszkowa) staramy się robić swoje maszyny (strip till, siewnik do nasion strączkowych). Jeśli jest taka możliwość to z chęcią podjadę obejrzeć te wszystkie patenty. Pozdrawiam

  4. Taka ciekawostka 💪swego czasu (kilkanaście lat wstecz) pływałem po morzach na wyprawy wędkarskie 😋,i oczywiście w trakcie rejsów, rozmów, dowiedziałem się. Że nasze SW-400(TC)w różnych wariantach pracują praktycznie na całym Świecie na Kutrach,niewielkich Holownikach, oraz Bardzo dużej ilości Agregatów 🇵🇱. Opinia jaką mają te silniki jest Ponadczasowa,nic lepszego nie powstało!

  5. I takie mądre ,rzeczowe filmy chce się oglądać można nauczysz się czegoś ciekawego a nie jakieś Gienki i Andrzeje w tv , polityka tv schodzi na psy .
    Piękne gospodarstwo położone chyba przy jeziorze i do tego stajnia , bajka 🙂

  6. Czy na pewno OC gospodarstwa upoważnia do poruszania się po drogach publicznych? Z tego co wiem, OC gospodarstwa to nie OC drogowe i nie obejmuje ono żadnych maszyn gospodarstwa podczas ruchu drogowego. Tym bardziej zbudowany opryskiwacz nie jest maszyną wolnobieżną gdyż sam konstruktor mówi, że może poruszać się większą prędkością niż pojazd (jak sama nazwa mówi) wolnobieżny. Jednak z przepisami i ich interpretacją jest różnie i oby trafiać na samych przyjemnych kontrolerów.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!