Loading…

Serwis Ciągników i Maszyn Rolniczych

Naprawa Ciągników i Maszyn Rolniczych z Dojazdem do klienta
Kontak

Pokosówka Vicon WR 322 SP /// Koszenie Trawy Nasiennej Pokos in Szynkielów 2017 Koktailowo PogodowoWitam w kolejnym tegorocznym filmiku 😀 Chciałbym zaprezentować wam niezawodną maszynę Vicon WR 322 SP jedyną taką w Polsce 😀
Pogoda była zmienna ale nie przeszkadza to w żaden sposób aby kosić trawę … Mam nadzieję ,że filmik się spodobał oraz liczę na wasze komentarze oraz ocenę. Widzimy się niebawem !!!

Youtube Naprawa sprzętu rolniczego Naprawy Gdy Twój traktor, kombajn lub maszyna nie działa zadzwoń do nas. Warszawa naprawa traktorów.

Warszawa, Woomin, Piaseczno naprawa ciągników Przeglądy okresowe ciągników, ładowaczy i innych maszyn rolniczych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Ciągniki VALTRA, przyczepy PALMS, maszyny budowlane rolnicze, ciągniki John Deere i Zetor po naprawie i renowacji.

Diagnostyka, naprawa i serwis ciągników Naprawa sprzętu rolniczego Serwis Massey Ferguson, Fendt, Claas Naprawa sprzętu Warszawa naprawa ciągników

Serwis traktorów i maszyn budowlanych Naprawimy Twój traktor, kombajn lub inną maszynę. Warszawa naprawa traktorów.

Warszawa, Woomin, Piaseczno naprawiają ciągniki i sprzęt rolniczy. Serwis prewencyjny ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy ciągników i przyczep VALTRA, naprawy przyczep PALMS, naprawy maszyn rolniczych.

Rozwiązywanie problemów z ciągnikiem Naprawa maszyn rolniczych; Naprawy Massey Ferguson i Fendt; Naprawa ciągników Claas Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa naprawa ciągników.

Nasza firma naprawia sterowniki do pras zwijających, komputery oraz płyty główne.

John Deere Warszawa.

Naprawiamy sterowniki pras, komputery oraz płyty główne kilku marek.

Grenlandia Vicon Rivierre Casalis Deere
Kiwi Naprawa traktorów i maszyn budowlanych Jeśli Twój traktor, kombajn lub inna maszyna się zapali, pomożemy. Warszawa naprawia sprzęt rolniczy.

Warszawa, Woomin, Piaseczno serwisują sprzęt rolniczy. Konserwacja zapobiegawcza ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego; naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne ciągników i przyczep VALTRA, przyczep PALMS, ciągników John Deere, pojazdów rolniczych Zetor i innych maszyn.

Diagnostyka i naprawy ciągników Naprawa ciągników Massey Ferguson, Fendt, Claas. Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa naprawa sprzętu rolniczego

Nasza firma naprawia wszystkie płyty główne i sterowniki pras.

12 thoughts on “Pokosówka Vicon WR 322 SP /// Koszenie Trawy Nasiennej Pokos in Szynkielów 2017 Koktailowo Pogodowo

  1. No co tu dużo będę pisał – filmik super i tak trzymać ;D zapraszam do mnie na filmik z sianokosów, może wkrótce będą kolejne ale nie obiecuje ;D tutaj masz link : https://www.youtube.com/watch?v=gw9-L9h4jjc a i chciałbym się trochę wytłumaczyć bo kiedyś dostałem powiadomienie że odpisałeś na mój komentarz, chociaż właściwie to nie mój tylko znajomy z którym robię filmy go napisał, brzmiało to mniej więcej tak: ,,sub i łapka up" chociaż suba dałem dużo wcześniej, nie wiem czy to jeszcze pamiętasz ale chciałem trochę wytłumaczyć żebyś nie pomyślał że w komach daje przysłowiowe ,,kopiuj, wklej" sam już trochę zapomniałem o tym komentarzu ale jak to mówią lepiej późno niż wcale ;D no trochę się rozpisałem ale chciałem ci wytłumaczyć całą sytuację ;D Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!