Loading…

Serwis Ciągników i Maszyn Rolniczych

Naprawa Ciągników i Maszyn Rolniczych z Dojazdem do klienta
Kontak

Pierwsze uruchomienie po naprawie Claas Lexion 660. Montaż młocarni. Problem wibracji usunięty.

Witam,
Na filmie przedstawiam w jaki sposób naprawiamy przed żniwami kombajn Claas Lexion 660. Problem z wibracjami kombajnu usunięty.
Zapraszam na film:
Pierwsze uruchomienie po naprawie Claas Lexion 660. Problem wibracji usunięty.

Muzyka do filmu:
––––––––––––––––––––––––––––––
Track: Back to 1981 — Iaio [Audio Library Release]
Music provided by Audio Library Plus
Watch: https://youtu.be/3MVRIfyWlnA
Free Download / Stream: https://alplus.io/back-1981
––––––––––––––––––––––––––––––

––––––––––––––––––––––––––––––
Track: Effervescence — ZAYFALL [Audio Library Release]
Music provided by Audio Library Plus
Watch: https://youtu.be/LAyrNpuO–4
Free Download / Stream: https://alplus.io/effervescence
––––––––––––––––––––––––––––––

––––––––––––––––––––––––––––––
Movie by Alex-Productions https://soundcloud.com/alexproduction…
Creative Commons — Attribution 3.0 Unported — CC BY 3.0
Free Download / Stream: https://bit.ly/2ZMdeJe
Music promoted by Audio Library https://youtu.be/Z9GALbeNd88
––––––––––––––––––––––––––––––

Youtube Naprawa sprzętu rolniczego Naprawy Gdy Twój traktor, kombajn lub maszyna nie działa zadzwoń do nas. Warszawa naprawa traktorów.

Warszawa, Woomin, Piaseczno naprawa ciągników Przeglądy okresowe ciągników, ładowaczy i innych maszyn rolniczych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Ciągniki VALTRA, przyczepy PALMS, maszyny budowlane rolnicze, ciągniki John Deere i Zetor po naprawie i renowacji.

Diagnostyka, naprawa i serwis ciągników Naprawa sprzętu rolniczego Serwis Massey Ferguson, Fendt, Claas Naprawa sprzętu Warszawa naprawa ciągników

Serwis traktorów i maszyn budowlanych Naprawimy Twój traktor, kombajn lub inną maszynę. Warszawa naprawa traktorów.

Warszawa, Woomin, Piaseczno naprawiają ciągniki i sprzęt rolniczy. Serwis prewencyjny ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy ciągników i przyczep VALTRA, naprawy przyczep PALMS, naprawy maszyn rolniczych.

Rozwiązywanie problemów z ciągnikiem Naprawa maszyn rolniczych; Naprawy Massey Ferguson i Fendt; Naprawa ciągników Claas Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa naprawa ciągników.

Nasza firma naprawia sterowniki do pras zwijających, komputery oraz płyty główne.

John Deere Warszawa.

Naprawiamy sterowniki pras, komputery oraz płyty główne kilku marek.

Grenlandia Vicon Rivierre Casalis Deere
Kiwi Naprawa traktorów i maszyn budowlanych Jeśli Twój traktor, kombajn lub inna maszyna się zapali, pomożemy. Warszawa naprawia sprzęt rolniczy.

Warszawa, Woomin, Piaseczno serwisują sprzęt rolniczy. Konserwacja zapobiegawcza ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego; naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne ciągników i przyczep VALTRA, przyczep PALMS, ciągników John Deere, pojazdów rolniczych Zetor i innych maszyn.

Diagnostyka i naprawy ciągników Naprawa ciągników Massey Ferguson, Fendt, Claas. Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa naprawa sprzętu rolniczego

Nasza firma naprawia wszystkie płyty główne i sterowniki pras.

45 thoughts on “Pierwsze uruchomienie po naprawie Claas Lexion 660. Montaż młocarni. Problem wibracji usunięty.

 1. Ten bęben to jakaś porażka, zwłaszcza ta wnęka za tą blachą. Płaska krawędź to się plewy trzymają ,potem spadną w dół i gotowe. Ta wnęka że stożka powinna być zrobiona to już by lepiej było. Za cepy się napcha ale ciągle jest tyle samo. Gorzej jak by wody to dostało np. przy kukurydzy .

 2. Witam moim zdaniem było niedbalstwo operatora bo co jakiś czas powinien czyścić ten bęben młocarni przecież są tam takie okienka rewizyjne po prawej stronie. A bęben odrzutnika można wymienić nie wyciągając z kombajnu.

 3. Po takiej usterce, ja osobiście szukałbym potencjalnych pęknięć spowodowanych przez wibracje. Dodatkowo prwwencyjnie wymieniłbym każde łożysko, które mogłoby cierpieć. Lepiej wymienić teraz, kiedy wszystko jest zdemontowane niż robić to w przysłowiowym polu zaczynając wszystko od początku.

 4. Super robota. Jeśli chodzi o wyważenie to na kobylkach pokazano brak efektu wyważenie statycznego. A na wywazarce robi się wyważenie statyczne i dynamiczne też bardzo ważne dla życia łożysk.Samo wywazabie statyczne nie wystarczy.Pozdrawiam

 5. serwisant rolnik mechanik.Miło się ogląda sie rolnika zaradnego a za oszczędzone pieniądze na serwisie można w gospodarstwo włożyć lub na coś innego wydać a nie marudzić i płakać.Sam naprawiam ale swój samochód a
  także instalacje LPG bo miałem doszyć mechaników.Narzedzia moje się zwrócili i zarobili na następne .Lubię oglądać twoje filmy w warsztacie a także w polu.Może coś w przyszłości przydać więc oglądam filmy mechaniczne .

 6. Łukaszu, ja zawsze przy odmuchiwaniu kombajnu ściągałem boczne klapy, w szczelinach pod cepami rura z wiatrem od kompresora(używałem dużego ciąga ego) i jazda. Za każdym razem zbiera się tam mnustwo syfu i to powodowalo wibracje, najczęściej można było poznać jak kosilem już wilgotne zboże to pod dupą było czuć że Buja kombajnem. Po każdym takim dmuchaniu tego efektu nie było, ale tak po 2 dniach cięcia wracało.
  Pozdrawiam ✌️

 7. Siemka Łukasz pozdrawiam cię bardzo lubię twoje filmy ja mieszkam w Anglii i nie jestem farmerem ale powtarzam to co robisz bo widzę że masz bardzo dużą wiedzę na temat napraw maszyn rolniczych pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!