Loading…

Serwis Ciągników i Maszyn Rolniczych

Naprawa Ciągników i Maszyn Rolniczych z Dojazdem do klienta
Kontak

MASSEY FERGUSON 3670 (3690) – VALMETOWY POTWÓR (WYWIAD / WALKAROUND)YOUTUBE właściciela: https://www.youtube.com/channel/UC8lAGm8wuL-fkI8FYMbuzMg
#MASSEYFERGUSON #PREZENTACJA #Prezentacja #RolnikSzukaTraktora
SKLEP: https://rolnikszuka.tubeshop.pl
INSTA: https://www.instagram.com/rolnik.szuka/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/Rolnik-Szuka-1629732010571938/?ref=ts&fref=ts gdzie dużo wcześniej można dowiedzieć się o planowanych produkcjach.

Jeśli spodobały Ci się moje filmy, lecz jesteś rządny większej ilości informacji oraz merytorycznego przekazu z branży rolniczej to polecam kanały: Matheo780, Słomek_Mówi, Perqins, Kula, Rolnik Nieprofesjonalny, Kaszubska Gospodarka Bis, Kujawy Na Roli, TopGear Tractors, Mateusz Traktorzysta, Bardowscy, Szoko12, JockerFarm, AgroKuzyni

kontakt: rolnik.szuka.traktora@gmail.com

Miłego oglądania

Youtube Naprawa sprzętu rolniczego Naprawy Gdy Twój traktor, kombajn lub maszyna nie działa zadzwoń do nas. Warszawa naprawa traktorów.

Warszawa, Woomin, Piaseczno naprawa ciągników Przeglądy okresowe ciągników, ładowaczy i innych maszyn rolniczych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Ciągniki VALTRA, przyczepy PALMS, maszyny budowlane rolnicze, ciągniki John Deere i Zetor po naprawie i renowacji.

Diagnostyka, naprawa i serwis ciągników Naprawa sprzętu rolniczego Serwis Massey Ferguson, Fendt, Claas Naprawa sprzętu Warszawa naprawa ciągników

Serwis traktorów i maszyn budowlanych Naprawimy Twój traktor, kombajn lub inną maszynę. Warszawa naprawa traktorów.

Warszawa, Woomin, Piaseczno naprawiają ciągniki i sprzęt rolniczy. Serwis prewencyjny ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy ciągników i przyczep VALTRA, naprawy przyczep PALMS, naprawy maszyn rolniczych.

Rozwiązywanie problemów z ciągnikiem Naprawa maszyn rolniczych; Naprawy Massey Ferguson i Fendt; Naprawa ciągników Claas Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa naprawa ciągników.

Nasza firma naprawia sterowniki do pras zwijających, komputery oraz płyty główne.

John Deere Warszawa.

Naprawiamy sterowniki pras, komputery oraz płyty główne kilku marek.

Grenlandia Vicon Rivierre Casalis Deere
Kiwi Naprawa traktorów i maszyn budowlanych Jeśli Twój traktor, kombajn lub inna maszyna się zapali, pomożemy. Warszawa naprawia sprzęt rolniczy.

Warszawa, Woomin, Piaseczno serwisują sprzęt rolniczy. Konserwacja zapobiegawcza ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego; naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne ciągników i przyczep VALTRA, przyczep PALMS, ciągników John Deere, pojazdów rolniczych Zetor i innych maszyn.

Diagnostyka i naprawy ciągników Naprawa ciągników Massey Ferguson, Fendt, Claas. Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa naprawa sprzętu rolniczego

Nasza firma naprawia wszystkie płyty główne i sterowniki pras.

34 thoughts on “MASSEY FERGUSON 3670 (3690) – VALMETOWY POTWÓR (WYWIAD / WALKAROUND)

  1. Do spaania zakłada się teraz zabezpieczenia na akumulator już się nie odłącza, spawałem tak maszyny i auta gdzie jest więcej elektroniki jak w tym ciapku.
    Dzięki heblowi na aku rozwalasz elektronikę, ta elektronika ma mieć stałe zasilanie inaczej gubi ustawienia.

    By coś robić trzeba mieć pojęcie to sama nieudolna amatorka tyle temacie.

  2. Ja mam 3690 silnik perkins jak na 190 km bardzo mało pali, wiele z elektroniki już nie działa, ale jeździ ;] dzik nie do zdarcia w polu, prześmiewczo mówimy na niego "Bocian", bo jeszcze nigdy się nim nie zakopaliśmy w błocie.

  3. Małe sprostowanie. Modele 3600 zaczynały się od 3610 a kończyły na 3690. Posiadam dwa takie traktory 3630 i 3680. Mogę polecić każdemu. Wygoda pracy nieporównywalna do polskiego sprzętu z tamtych lat. 3680 ma 30 tyś motogodzin i nadal pracuje. Pali od pół obrotu nawet zimą. Mam też bardzo rzadki model 1134 z 83 roku. Zapraszam serdecznie. Możesz o nim zrobić reportaż.

  4. Masz oringi na tłokach hamulcowych w zwolnicach uszkodzone a nie pompki. I prawdopodobnie tarcza też jest zużyta. Dlatego jest kłopot z zapowietrzaniem się jednej strony

  5. Witam zaje fajny odcinek Daniel widać i słychać ,że to złota rączka ciągnik porządna maszyna a Rolnik Szuka trafił w dziesiątkę z tym odcinkiem. Pozdrawiam was panowie i życzę wam Błogosławionych Świat Zmartwychwstania Chrystusa.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!