Loading…

Serwis Ciągników i Maszyn Rolniczych

Naprawa Ciągników i Maszyn Rolniczych z Dojazdem do klienta
Kontak

Kombajn New Holland 1520 płukanie silnika preparatem TEC 2000

TEC 2000 Zestaw do maszyn rolniczych i maszyn budowlanych


New Holland Clayson 1520
Właściciel kombajnu miał problemy kopceniem i spalaniem oleju przez kombajn na rozgrzanym silniku. Jak widać na początku filmu kombajn mocno kopcił, po podłączeniu preparatu do płukania wtryskiwaczy, oraz po podaniu płukanki do starego oleju, kopcenie się zmniejszyło pierścienie zaczęły lepiej przylegać do cylindra.

Youtube Naprawa sprzętu rolniczego Naprawy Gdy Twój traktor, kombajn lub maszyna nie działa zadzwoń do nas. Warszawa naprawa traktorów.

Warszawa, Woomin, Piaseczno naprawa ciągników Przeglądy okresowe ciągników, ładowaczy i innych maszyn rolniczych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Ciągniki VALTRA, przyczepy PALMS, maszyny budowlane rolnicze, ciągniki John Deere i Zetor po naprawie i renowacji.

Diagnostyka, naprawa i serwis ciągników Naprawa sprzętu rolniczego Serwis Massey Ferguson, Fendt, Claas Naprawa sprzętu Warszawa naprawa ciągników

Serwis traktorów i maszyn budowlanych Naprawimy Twój traktor, kombajn lub inną maszynę. Warszawa naprawa traktorów.

Warszawa, Woomin, Piaseczno naprawiają ciągniki i sprzęt rolniczy. Serwis prewencyjny ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy ciągników i przyczep VALTRA, naprawy przyczep PALMS, naprawy maszyn rolniczych.

Rozwiązywanie problemów z ciągnikiem Naprawa maszyn rolniczych; Naprawy Massey Ferguson i Fendt; Naprawa ciągników Claas Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa naprawa ciągników.

Nasza firma naprawia sterowniki do pras zwijających, komputery oraz płyty główne.

John Deere Warszawa.

Naprawiamy sterowniki pras, komputery oraz płyty główne kilku marek.

Grenlandia Vicon Rivierre Casalis Deere
Kiwi Naprawa traktorów i maszyn budowlanych Jeśli Twój traktor, kombajn lub inna maszyna się zapali, pomożemy. Warszawa naprawia sprzęt rolniczy.

Warszawa, Woomin, Piaseczno serwisują sprzęt rolniczy. Konserwacja zapobiegawcza ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego; naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne ciągników i przyczep VALTRA, przyczep PALMS, ciągników John Deere, pojazdów rolniczych Zetor i innych maszyn.

Diagnostyka i naprawy ciągników Naprawa ciągników Massey Ferguson, Fendt, Claas. Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa naprawa sprzętu rolniczego

Nasza firma naprawia wszystkie płyty główne i sterowniki pras.

29 thoughts on “Kombajn New Holland 1520 płukanie silnika preparatem TEC 2000

  1. Miałem kombajn sampo rosenlew 500 z 1982 r z silnikiem valmet to po 1 sezonie 50 ha olej miał kolor brązowy w Norwegii jeździł na dobrych olejach i ja lałem mobila to silnik pod pokrywą zaworów był jak nowy

  2. Wielu kierowców zastanawia się, dlaczego olej w silniku jest czarny? Otóż jest to proces całkowicie naturalny, bowiem w wyniku spalania oleju napędowego powstaje sadza, która następnie przedostaje się do skrzyni korbowej i miesza z olejem. Ilość sadzy uzależniona jest od wielu czynników, takich jak: stan silnika czy wiek samochodu, lecz nawet w nowoczesnych samochodach czarny olej w silniku jest praktycznie nieunikniony. Myślę że to również dotyczy silników do kombajnów 🙂

  3. Panowie powiecie mi jak jest z ciśnieniem oleju czy jak zrobię taką płukankę silnika 2 razy w starym ciągniku z niskim ciśniniem oleju i słaba kompresją i jeśli zmienię olej z superola np. na Shell rimula r4L. To jest takie prawdopodobieństwo, że ciśnienie oleju wzrośnie oraz kompresja?

  4. Najlepszy preparat stoj na końcu palety w gonśorku. A tak poza tym Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Człowiek Nie bardzo się zna na silnikach na olejach bo jak by się znał to wiedział by że olej w dislu zawsze będzie czarny wystarczy że 1ha pracuje. Nawet w nowych silnikach diesla po przejechaniu 100km olej robi się czarny. By określić w jakim jest stanie najłatwiej zanurzyć palce w oleju i czy po wytatciu ręki niedokładnie w szmatką nadal masz czarne ręce jak byś palcem w tłumik wsadził. Jak mogą pierścienie stanąć. Bierze olej bo się pierscenie przytarły lub uszczelniacze na zawodach A ten środek nie sprawi że przestanie brać olej. Zaprzestał kopcic bo wtryski przestały lać i zaczoł palić czysty olej. Po zaledwie 2dobach pracy będzie to samo.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!