Loading…

Serwis Ciągników i Maszyn Rolniczych

Naprawa Ciągników i Maszyn Rolniczych z Dojazdem do klienta
Kontak

Fendt Favorit 612 LS + Mandam GAL-C. Test spalania + naprawa GrimmmeFendt #spalanie #test Vlog z jednego dnia. Jeździłem ciągnikiem Fendt 612 LS ciekawiła mnie ta klasyczna maszyna.

Youtube Naprawa sprzętu rolniczego Naprawy Gdy Twój traktor, kombajn lub maszyna nie działa zadzwoń do nas. Warszawa naprawa traktorów.

Warszawa, Woomin, Piaseczno naprawa ciągników Przeglądy okresowe ciągników, ładowaczy i innych maszyn rolniczych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Ciągniki VALTRA, przyczepy PALMS, maszyny budowlane rolnicze, ciągniki John Deere i Zetor po naprawie i renowacji.

Diagnostyka, naprawa i serwis ciągników Naprawa sprzętu rolniczego Serwis Massey Ferguson, Fendt, Claas Naprawa sprzętu Warszawa naprawa ciągników

Serwis traktorów i maszyn budowlanych Naprawimy Twój traktor, kombajn lub inną maszynę. Warszawa naprawa traktorów.

Warszawa, Woomin, Piaseczno naprawiają ciągniki i sprzęt rolniczy. Serwis prewencyjny ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy ciągników i przyczep VALTRA, naprawy przyczep PALMS, naprawy maszyn rolniczych.

Rozwiązywanie problemów z ciągnikiem Naprawa maszyn rolniczych; Naprawy Massey Ferguson i Fendt; Naprawa ciągników Claas Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa naprawa ciągników.

Nasza firma naprawia sterowniki do pras zwijających, komputery oraz płyty główne.

John Deere Warszawa.

Naprawiamy sterowniki pras, komputery oraz płyty główne kilku marek.

Grenlandia Vicon Rivierre Casalis Deere
Kiwi Naprawa traktorów i maszyn budowlanych Jeśli Twój traktor, kombajn lub inna maszyna się zapali, pomożemy. Warszawa naprawia sprzęt rolniczy.

Warszawa, Woomin, Piaseczno serwisują sprzęt rolniczy. Konserwacja zapobiegawcza ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego; naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne ciągników i przyczep VALTRA, przyczep PALMS, ciągników John Deere, pojazdów rolniczych Zetor i innych maszyn.

Diagnostyka i naprawy ciągników Naprawa ciągników Massey Ferguson, Fendt, Claas. Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa naprawa sprzętu rolniczego

Nasza firma naprawia wszystkie płyty główne i sterowniki pras.

41 thoughts on “Fendt Favorit 612 LS + Mandam GAL-C. Test spalania + naprawa Grimmme

  1. Fajny ciągnik, jak to zachodnia maszyna ma pewne zalety względem ursusa aczkolwiek zetor/ursus wcale nie wypada blado bo faktycznie brakuje wzmacniacza no i słabszy jest od 16ki ten fendt.

  2. Mam Fendta favorita 515c również z hydrokinetykiem i sprzęgło nie oszukujmy się jest trochę dojechanie lecz przy umiejętnej jeździe jest lalunia. Hydrokinetyk nie lubi małych obrotów przy tych skrzyniach operator musi mieć ciężka nogę 😀 pozdrawiam

  3. MWM (obecnie DEUTZ) to bardzo dobre silniki. Jedyny minus to zaniki smarowania klawiatury na ostatnich cylindrach przy ekstremalnych przebiegach tj. 30 000h i wiecej. Silniki oszczedne i z duzym momentem obrotowym.

  4. Brak półbiegów to nie taki problem bo ten skurczybyk będzie jechał na 6 biegu pod najwieksze górki ten silnik na max obritach ciężko zmusić i dodatkowo trochę na turbomatiku się przydusi i pójdzie

  5. Z doświadczenia ci powiem że komfort jest dużo lepszy w 612 lsa Turbomatic E jest EHR pneumatyczny napęd blokada sprzęgło wałka wszystko ogólnie lepiej chodzi. I jak oceniasz takiego fendta w porównaniu do zetora?

  6. Pszemku a to sprzeglo chyba trochę słabo działa. Tam będzie za mało oleju w nim. A w nim też się wymienia olej Marcin Drej omawiał o tych sprzęgłach jak to działa albo Kamil niezależnie też chyba robił

  7. Bez urazy Przemek, ale kuzyn albo w gazie prac polowych 7/7 albo po prostu użycza ciągnika jeszcze przed myjką. Jak na te lata to pewnie kapitalnego remontu jeszcze nie było, zresztą widać po ciągniku. 6-garowe Ursusy z tego rocznika podejrzewam że 2-3 remont miałyby.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!