Loading…

Serwis Ciągników i Maszyn Rolniczych

Naprawa Ciągników i Maszyn Rolniczych z Dojazdem do klienta
Kontak

Demontaż SKRZYNI BIEGÓW URSUS C-4011 / C-355 / C-360 | Poradnik warsztatowyNa bazie remontu naszej „czterdziestki” pokazujemy jak zdemontować poszczególne elementy skrzyni biegów Ursusa C-4011, a także Ursusów po kolejnych modernizacjach. W razie dodatkowych pytań możecie do nas pisać na info@retrotraktor.pl – postaramy się w miarę możliwości czasowych odpowiadać bądź podamy nr telefonu do kontaktu.
Zrzutka na rozwój naszego kanału: https://zrzutka.pl/j7dtkh
Zapraszamy również na nasz portal http://retrotraktor.pl
Forum RetroTRAKTOR: http://forum.retrotraktor.pl
Facebook: https://www.facebook.com/retrotraktor
Klub RetroTRAKTOR: https://www.facebook.com/klubretrotraktor
https://www.facebook.com/zetor25

Youtube Naprawa sprzętu rolniczego Naprawy Gdy Twój traktor, kombajn lub maszyna nie działa zadzwoń do nas. Warszawa naprawa traktorów.

Warszawa, Woomin, Piaseczno naprawa ciągników Przeglądy okresowe ciągników, ładowaczy i innych maszyn rolniczych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Ciągniki VALTRA, przyczepy PALMS, maszyny budowlane rolnicze, ciągniki John Deere i Zetor po naprawie i renowacji.

Diagnostyka, naprawa i serwis ciągników Naprawa sprzętu rolniczego Serwis Massey Ferguson, Fendt, Claas Naprawa sprzętu Warszawa naprawa ciągników

Serwis traktorów i maszyn budowlanych Naprawimy Twój traktor, kombajn lub inną maszynę. Warszawa naprawa traktorów.

Warszawa, Woomin, Piaseczno naprawiają ciągniki i sprzęt rolniczy. Serwis prewencyjny ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy ciągników i przyczep VALTRA, naprawy przyczep PALMS, naprawy maszyn rolniczych.

Rozwiązywanie problemów z ciągnikiem Naprawa maszyn rolniczych; Naprawy Massey Ferguson i Fendt; Naprawa ciągników Claas Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa naprawa ciągników.

Nasza firma naprawia sterowniki do pras zwijających, komputery oraz płyty główne.

John Deere Warszawa.

Naprawiamy sterowniki pras, komputery oraz płyty główne kilku marek.

Grenlandia Vicon Rivierre Casalis Deere
Kiwi Naprawa traktorów i maszyn budowlanych Jeśli Twój traktor, kombajn lub inna maszyna się zapali, pomożemy. Warszawa naprawia sprzęt rolniczy.

Warszawa, Woomin, Piaseczno serwisują sprzęt rolniczy. Konserwacja zapobiegawcza ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego; naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne ciągników i przyczep VALTRA, przyczep PALMS, ciągników John Deere, pojazdów rolniczych Zetor i innych maszyn.

Diagnostyka i naprawy ciągników Naprawa ciągników Massey Ferguson, Fendt, Claas. Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa naprawa sprzętu rolniczego

Nasza firma naprawia wszystkie płyty główne i sterowniki pras.

43 thoughts on “Demontaż SKRZYNI BIEGÓW URSUS C-4011 / C-355 / C-360 | Poradnik warsztatowy

 1. Panowie łożyska igiełkowe wywalić i wyrównać powierzchnię i dorobić łożysko slizgowe"tulejka" i skrzynia pracuje cicho jak w samochodzie. Umnie 30 lat chodzi na tulejkach zamiast łożysk igielkowych.

 2. Witam, roboty rozbiórkowe idą jak burza 👌👍😉 No i czekam na filmy ze Suprem – w tym roku wyjedzie z warsztatu ? 😉 Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszystkiego dobrego

 3. Ciekawie Opowiadacie i miło się ogląda. Mam pytanie, jest możliwość sprawdzić stan oleju w skrzyni? czy po prostu zlać i uzupełnic brakującą ilość? Mam też problem z wyskakującą Jedynką. pozdrawiam.

 4. Kuzynowi zakleszcza się 3 bieg i to praktycznie od roku już nie używa tego biegu bo za każdym razem się zakleszcza. Traktor nie pracuje w polu więc używa tylko 4 i 5 i czasami 2. Czy potrzebny jest demontaż całej skrzyni i jej remont czy to jest jakaś usterka,

 5. Panowi mam c360 w oryginale po dziadku w ciągłej pracy .
  Niestety przy przełączeniu przekładni na wom z pompą napierdziela skrzynia jak by na przekładni miał duży luz bądź pogubił zęby .
  Przy rozbieraniu chciał w poszukiwaniach chciał bym zrobić całościowy przegląd skrzyni i zastanawiam się nad wymianą kompletu łożysk.
  Znalazłęm zestaw na allegro ale nie znalazłem nikogo kto by stosował takie zestawy i jakiej jakości są te tzw. nowe podzespoły .
  https://allegro.pl/oferta/wciagarka-wyciagarka-lancuchowa-1t-wciagnik-2-5m-5359228890
  Czy może lepiej poszukać osobno wyższej klasy pewniejszych łożysk i zapłacić trochę więcej .
  Wielkie dzięki jeśli coś doradzicie i pomożecie 😉
  Powodzenia z projektem .

 6. Witam panie Franciszku mam takie pytanie posiadam c4010 był remont skrzyni fachowiec ja remontował. Ale coś nie tak zrobił bo na 4 biegu bardzo coś stuka i wali w skrzyni reszta biegów ok a jeszcze jak na luz dam to słuchać taki coś jakby wałek główny o coś obcierał co to może być martwi mnie ten czwarty bieg . Wymienione były koła zębate czwartego biegu . Ten mechanizator mówi że tak można jeździć ale tak wali że czuję że zaraz skrzynia się rozpadnie. Proszę o jakąś poradę i pozdrawiam 👍

 7. Witam, od dłuższego czasu Was oglądam z zafascynowaniem 😉 bardzo mnie interesują takie tematy mimo że nie jestem mechanikiem, ale uwielbiam "pogrzebać" przy czymś co ma 4 koła! Gratuluję pasji 😉 i dzięki że mogłem się cofnąć w czasie słuchając opowiadań Pana Franka! Brawa za ratowanie historii Polski. Szkoda że te czasy już minęły 😉
  Czekam na kolejne filmy i pozdrawiam Pana Franka i Pawła! Trzymajcie się 🤗

 8. Witam potrzebuje waszego wsparcia, udostępnienie linku https://zrzutka.pl/ky78gn bardzo ważna sprawa mam nadzieję że się uda uzbierać dzięki waszej pomocy udostępnieniu, dziękuję zbieram na lepszy start i pawilon pszczelarski w którym mógłbym bezpiecznie pracować ze względu na chorobę nie mogę pracować na słońcu i w tej chwili jestem w trakcie leczenia biologicznego, choroba jest nieuleczalna, sam nie dam rady podołać finansowo, pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!