Loading…

Serwis Ciągników i Maszyn Rolniczych

Naprawa Ciągników i Maszyn Rolniczych z Dojazdem do klienta
Kontak

Ciągniki CLAAS – od RENAULT Agriculture po CLAAS CMATIC [Matheo780]Mechanizatorzy Matheo780: http://bit.ly/MechanizatorzyMatheo780
Facebook: http://bit.ly/FB_Matheo780
Instagram: http://bit.ly/IG_Matheo780
TikTok: https://bit.ly/TikTok_Matheo780
Discord: https://bit.ly/DiscordMatheo780
Mail: kontakt.matheo780[małpa]gmail.com

W dzisiejszym odcinku mam dla Was materiał na temat ciągników niemieckiej marki CLAAS. Jak to się stało, że taka marka jak CLAAS, znana przede wszystkim z produkcji kombajnów i sieczkarni samojezdnych rozpoczęła produkcję ciągników rolniczych? Jakie technologie są w nich stosowane? O tym wszystkim w dzisiejszym odcinku.

Sprawdźcie koniecznie film z wizyty w fabryce CLAAS Industrietechnik w Paderborn na kanale @CLAAS Polska: https://youtu.be/7vraudDYYII

ODCINEK POWSTAŁ PRZY WSPÓŁPRACY Z CLAAS POLSKA

Youtube Naprawa sprzętu rolniczego Naprawy Gdy Twój traktor, kombajn lub maszyna nie działa zadzwoń do nas. Warszawa naprawa traktorów.

Warszawa, Woomin, Piaseczno naprawa ciągników Przeglądy okresowe ciągników, ładowaczy i innych maszyn rolniczych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Ciągniki VALTRA, przyczepy PALMS, maszyny budowlane rolnicze, ciągniki John Deere i Zetor po naprawie i renowacji.

Diagnostyka, naprawa i serwis ciągników Naprawa sprzętu rolniczego Serwis Massey Ferguson, Fendt, Claas Naprawa sprzętu Warszawa naprawa ciągników

Serwis traktorów i maszyn budowlanych Naprawimy Twój traktor, kombajn lub inną maszynę. Warszawa naprawa traktorów.

Warszawa, Woomin, Piaseczno naprawiają ciągniki i sprzęt rolniczy. Serwis prewencyjny ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy ciągników i przyczep VALTRA, naprawy przyczep PALMS, naprawy maszyn rolniczych.

Rozwiązywanie problemów z ciągnikiem Naprawa maszyn rolniczych; Naprawy Massey Ferguson i Fendt; Naprawa ciągników Claas Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa naprawa ciągników.

Nasza firma naprawia sterowniki do pras zwijających, komputery oraz płyty główne.

John Deere Warszawa.

Naprawiamy sterowniki pras, komputery oraz płyty główne kilku marek.

Grenlandia Vicon Rivierre Casalis Deere
Kiwi Naprawa traktorów i maszyn budowlanych Jeśli Twój traktor, kombajn lub inna maszyna się zapali, pomożemy. Warszawa naprawia sprzęt rolniczy.

Warszawa, Woomin, Piaseczno serwisują sprzęt rolniczy. Konserwacja zapobiegawcza ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego; naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne ciągników i przyczep VALTRA, przyczep PALMS, ciągników John Deere, pojazdów rolniczych Zetor i innych maszyn.

Diagnostyka i naprawy ciągników Naprawa ciągników Massey Ferguson, Fendt, Claas. Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa naprawa sprzętu rolniczego

Nasza firma naprawia wszystkie płyty główne i sterowniki pras.

23 thoughts on “Ciągniki CLAAS – od RENAULT Agriculture po CLAAS CMATIC [Matheo780]

 1. Powiedz Mateusz, skoro mowa o CMATIC, byłeś może w tym roku na wrześniowych CMATIC Days?
  Poza tym materiał świetny, miło ogląda się materiał o marce w której pracuję

 2. Nie dotrwałem do końca. Czułem się jak bym TVP oglądał jest tylko jedna właściwa marka i jedna przekładnia. Brawo dla class, świetnie wydane pieniądze na wycieczkę

 3. Tylko jest jedno ale z cmatic.
  Jak brałem arion 510 w haxashift i pytałem się o bezstopniową to krzyknęli 50 tyś różnicy.
  Druga sprawa że taka skrzynia potrzebuje kalibracji co pewien czas a to też kosztuje.
  Trzecia sprawa jak po gwarancji się hexa popsuje to za 5 tyś zł za robociznę mechanik naprawi bo to nie są jakieś nowe skrzynie a jak cmatic to przypuszczam że nie ma aż tak dużo prywatnych fachowców na rynku bo cena serwisu jest niebagatelna.
  Na plus z cmatic nie wspominałeś że jest na trzech zakresach a vario w fendtach na dwóch.

 4. Słabo, słabo, liczyłem na jakąś historię Renault, czy kulisy fuzji z Claas a tutaj rekama cematic, jak ktoś chce ciągnik z bezstopniową skrzynią to Fendt Vario a nie jakieś wynalzki.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!