Loading…

Serwis Ciągników i Maszyn Rolniczych

Naprawa Ciągników i Maszyn Rolniczych z Dojazdem do klienta
Kontak

Berghaus Greenland Expedition 2Termin: 15 sierpnia – 15 września.

Na początku wyprawy słońce będzie nad horyzontem prawie całą dobę, podczas wyprawy dni będą się bardzo szybko skracać i pod koniec ekspedycji będą już trwały około 11 godzin. Będzie też robiło się coraz zimniej.

Startujemy z Polski około 15 sierpnia. Przystankiem w podróży musi być Islandia i Reykjavik gdzie musimy odprawić cargo i przesłać je na Grenlandię liniami wewnętrznymi.

Pod dotarciu samolotem z Islandii na Grenlandię do Kulusuk, z miejscowego lotniska, helikopterem dostaniemy się na sąsiednią wyspę do miejscowości Ammassalik, skąd kolejnym helikopterem polecimy na nieodległą wysepkę do miejscowości Isortoq. Stamtąd wynajętą łodzią ruszymy do podnóża lądolodu – *N65 36 11.11 W38 54 2.72* – powinniśmy być tam 17.08.2009 po południu. Wyprawa zaczyna się na styku lądu z morzem i tak samo musi się zakończyć z drugiej strony wyspy.

Przez pierwsze dwa dni będziemy zdobywać wysokość powoli wspinając się na lądolód grenlandzki i będziemy narażeni na typowo jesienną pogodę – temperatury w granicach 2-3 stopni na plusie oraz opady deszczu.

Dopiero po dwóch dniach marszu osiągniemy wysokość powyżej 1000 metrów, gdzie panować będą warunki zimowe, z czasem będziemy wspinać się jeszcze wyżej. Większość trasy będziemy pokonywać na wysokości powyżej 2000 m.n.p.m. Z ponad 60 kg saniami na nartach. Temperatury będą sięgać do – 35 C , często zdarzają się tam huraganowe wiatry wiejące nie rzadko z prędkością powyżej 120 km/h.

Po dotarciu na powierzchnię lądolodu – *N65 51 0.69 W39 4 19.17* – ruszymy w kierunku północnozachodnim do Kangerlussuaq. Zamierzamy dziennie przemierzać około 25 km, a cała trasa liczy ponad 500 km. Przy optymistycznych założeniach pokonamy trasę w ciągu 20 dni marszu, jednak musimy mieć zapas na ewentualne naprawy sprzętu i załamania pogody.

Jeden lub dwa dni na lądolodzie chcielibyśmy poświęcić na eksploracje lodowych jaskiń powstających latem na powierzchni lądolodu. Woda z topniejącego latem lodu zbiera się w obniżeniach i zagłębieniach tworząc niewielkie jeziorka. Napór wody na lód powoduje jego pękanie i bardzo często woda z jeziora spływa taki szczelinami do podłoża lądolodu tworząc przy okazji lodowe jaskinie i kominy (w takich sytuacjach jezioro o wielkości kilkudziesięciu hektarów potrafi zniknąć pod powierzchnią lądolodu w półgodziny). Podczas wyprawy zamierzamy bliżej przyjrzeć się temu zjawisku i przy pomocy sprzętu alpinistycznego zejść do wnętrza takiego komina lub jaskini.

Kierując się do Kangerlussuaq planujemy również zatrzymać się w opuszczonej amerykańskiej bazie wczesnego ostrzegania z czasów zimnej wojny *DYE 2 – N66 29 29.59 W46 18 19.34*. Po około 22-24 dniach marszu przez lądolód Grenlandii powinniśmy dotrzeć do Kangerlussuaq – *N67 5 37.50 W50 13 1.79*. Tam ponownie napotkamy warunki typowo jesienne i temperatury w granicach 2-3 stopni oraz opady deszczu. W okolicach Kangerlussuaq zamierzamy pozostać kilka dni w oczekiwaniu na samolot powrotny i przygotowanie cargo do transportu powrotnego. W tym czasie chcielibyśmy udać się wypożyczonymi kajakami w dół fiordu, nad którym leży Kangerlussuaq aby poznać miejscową faunę (głównie ptaki, foki, niewielkie walenie oraz pospolite w okolicy woły piżmowe) oraz zapoznać się z okolicą obfitującą w niewielkie wzniesienia skalne idealnie nadające się do wspinaczki.

Trawers Grenlandii to wyśmienita okazja do testowania odzieży, nowych technologii i sprzętu.

Youtube Naprawa maszyn budowlanych rolniczych, Naprawa Ciągników, Kiedy Twój ciągnik, kombajn, maszyna odmówią posłuszeństwa – służymy pomocą. Naprawa sprzętu rolniczego w Warszawie.

Naprawa Ciągników, Naprawa Maszyn Rolniczych, Warszawa, Wołomin, Piaseczno naprawa ciągników. Serwis · serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn i urządzeń rolniczych · przeglądy okresowe ciągników, ładowarek oraz innych maszyn rolniczych, Naprawy i remonty ciągników VALTRA, przyczep PALMS, maszyn rolniczych · Naprawa maszyn budowlanych rolniczych · Naprawa maszyn budowlanych i rolniczych, Naprawa John Deere oraz Ciagników Zetor.

Diagnostyki, serwis, naprawa ciągników rolniczych ✓ Maszyny rolnicze naprawa ➤ Massey ferguson serwis i naprawa, Serwis Fendt, Claas Naprawa sprzętu rolniczego. Naprawa sprzętu rolniczego Warszawa.

Serwis sprzętu rolniczego i budowlanego, serwis traktorów, Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci, gdy twój traktor, kombajn lub inna maszyna zawiedzie. Serwis maszyn rolniczych w Warszawie.

Warszawa, Woomin i Piaseczno to miejsca, w których można naprawić ciągniki i inny sprzęt rolniczy. Serwis prewencyjny ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy ciągników i przyczep VALTRA, naprawy przyczep PALMS, naprawy maszyn rolniczych, naprawy ciągników John Deere i Zetor, naprawy innych maszyn.

diagnostyka i naprawa ciągników; Serwis maszyn rolniczych; Serwis i naprawa Massey Ferguson i Fendt; Konserwacja i naprawa ciągników Claas Konserwacja i naprawa maszyn rolniczych. Warszawski serwis maszyn rolniczych.

W przypadku pras zwijających wszystkich marek i modeli nasza firma naprawia ich sterowniki, komputery i płyty główne.

John Deere Serwis w Warszawie.

W naszej firmie oferujemy naprawę sterowników, komputerów, płyt głównych do Pras zwijających różnych marek:

John Deere
Vicon
Rivierre Casalis, Greenland
New Holland

AGCO
AGCO Allis
Caterpillar Protyp 4wd
Caterpillar Protyp 4wd

AGCO White
ATC
Advance-Rumely
Ag King
AgTrac
AgraCat
Agri-Power
Agri Hispania
Agrico
Agrinar
Allis Chalmers
Antonio Carraro
Apollo
ArmaTrac
Ascot Universal
Aultman & Taylor
Avery
B.F. Avery
Baldwin
Barreiros
Belarus
Benye
Best
Big Bud
Bima
Bobcat
Bolens
Porsche Typ 108
Porsche Typ 108

Bolinder-Munktell
Bombardier
Branson
Bristol
Brockway
Buhler Versitale
Bukh
C.O.D. Tractor Company
CBT
CO-OP
Cabelas
Cameco
Carraro
CaseIH
Caterpillar
Centaur
Century
Challenger
Chamberlain
Chery
Claas
Cletrac
Cockshutt
Corbitt
County
Cub Cadet
Custom
Daedong
David Brown
Deutz
Deutz-Allis
Deutz-Fahr
Dongfeng
Marshall
Marshall

Dutra
Eagle
Eagle Manufacturing
Earthmaster
East Wind
Ebro
Empire
Erkunt
Farm Pro
Farmall
Farntrac
Fate-Root-Heath
Fendt
Ferguson
Fiat
Force Motors
Ford
Ford-New-Holland
Fordson
Fortschtitt
Foton
Fox River Tractor Company
Friday
Galloway
Gibson
Graham-Bradley
Haas
Zanello 540 C
Zanello 540 C

Happy Farmer
Hart-Parr
Heider
Hesston
Hinmoto
Hitachi
Holder
Holt
Hurlimann
IMR Rakovica
IMT
International Harvester
Interstate Tractor
Iseki
Ivel Agricultural Motors
J.I. Case
JCB
Jacobsen
Jeep
Jinma
John Deere
Johnson Manufacturing
KAMCO
Kioti
Knudson
Ford-New-Holland z 1994 roku.
Ford-New-Holland z 1994 roku.

Komatsu
Kubota
LS
Lamborghini
Landini
Lanz
Le Roi
Lenar
Leyland
Limb
Liner
Long
Mahindra
Mahindra Gujarat
Marshall
Massey Ferguson
Massey-Harris
McConnel-Marc
McCormick Intl
McCormick-Deering
McCulloch
McKee
Memo
Mercedes-Benz
Merlin
Minneapolis-Moline
Minot
Mitsubishi
Montana
Muir-Hill
Titan.
Titan.

New Holland
NorTrac
Nuffield
Oliver
Parrett
Pasquali
Pioneer Tractor
Porshe
Ranch Hand
Ransomes
Renault
Rhino
Rock Island
Rome
SAME
SOMECA
Samson
Satoh
Saukville
Sainderson
Schilter
Schluter
Schramm
Shaktimaan
Shibaura
Silver King
Simplicity
Simpson Jumbo
Siromer
Samson
Samson

Sonalika
Steiger
Steyr
Stihl
Suzue
Swaraj
TAFE
TYM
Thieman Harveuster
Toro
Twin City
Titan
UTB/Universal
Unimog
Unitrak
Upton
Ursus
Valmet
Ursus 15014
Ursus 15014

Valpaana
Valtra
Versatile
Volvo
Wagner
Wallis
Waterloo Boy
Waterloo Manufacturing Company
White
Wingin
Wisconsin Tractor
Work Horse
Woods & Copeland
Wuzheng
YTO
Yanmar
Zanello
Zetor
Zetor Zebra

Naprawy traktorów, innych maszyn rolniczych i budowlanych Gdy Twój traktor, kombajn lub inna maszyna się pali, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Naprawy sprzętu rolniczego w stolicy Polski.

Maszyny rolnicze można serwisować w Warszawie, Woominie i Piasecznie. Naprawy ciągników i przyczep VALTRA, przyczep PALMS, maszyn rolniczych, ciągników John Deere, pojazdów rolniczych Zetor i innych maszyn; konserwacja zapobiegawcza ciągników, ładowarek i innego sprzętu rolniczego; naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Usługi w zakresie diagnozowania i naprawy ciągników i innego sprzętu rolniczego Pomóż przy swoim Massey Ferguson lub Fendt lub napraw swój ciągnik Claas. Konserwacja i naprawa sprzętu rolniczego. Warsztat naprawy maszyn rolniczych w Warszawie.

Nasza firma naprawia płyty główne i sterowniki do pras zwijających wszystkich marek i typów.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!